Filtruj terminy

dr n. med. Jacek Pajak

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Pan Doktor uratował zycie Naszej corce ,ktora operował kiedy miała pół roku,ratujac jej zycie i sprawiając ze mimo ciezkiej wady serca córka zyje majac w tej chwili 15 lat ,łatka ktora zaszył dziure w sercu nadal trzyma i póki co tylko co pólroczna kontrola przypomina o tym zdarzeniu ,do końca zycia bedziemy wdzięczni .
Opinia dodana przez: irena
Nie udostępniam opini na portalach internetowych o lekarzach, ale w tym przypadku zrobie wyjątek.

Styczen 2016 - dokonał się cud - spotkałem prof i dał nadzieje w jakże beznadziejnym przypadku.

Marzec 2016 - pod nadzorem prof., operacja uratowała życie.

Zaznaczam przypadek beznadziejny.
Kobieta , lat 51, historia mogłaby obdarować wiele istnień ludzkich. 11 stentów, paybass, parasolka a po 8 zawale najdramatyczniejszym, przebudowalo się serce do takie ...
Opinia dodana przez: Marcin

prof. dr hab. n. med. Marek Deja

40-635 Katowice

Nie piszę o prostej operacji zastawek czy by-pasów. Mam złośliwy nowotwór serca. Jego operacji wycięcie nie chciał się podjąć NIKT (nie będę wymieniał ale byłem we wszystkich liczących się ośrodkach w Polsce m.in. Zabrze, Warszawa) Jedynie ośrodek Katowice Ochojec właśnie prof. Deja oraz dr Morawski stwierdzili, że spróbują mi pomóc. Podjęli ryzyko pomimo, że było duże, wykazali się odwagą i zdecydowaniem, której tak wszędzie brakuje. Wycieli mi guza wielkości pęta ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Jan Borzymowski

euromedic
kościuszki 92
Katowice

Leczył moją mamę szybka diagnoza
i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.
Opinia dodana przez: marian

Panu,panie Profesorze
Opinia dodana przez: Edmund

dr Radosław Gocoł

40-635 Katowice

Byłem pacjentem pana doktora na początku września, obecnie jestem w czasie rekonwalescencji po zabiegu bajpasów i kosmetyki zastawki serca. Uważam, że trafiłem w ręce najlepszego kardiochirurga. Jeżeli ktoś ma problemy kardiologiczne z czystym sumieniem polecam najlepszego kardiochirurga w Polsce. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogusław W

lekarz Piotr Duraj

Kardiochirurg

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

25 września 2020 r. dr Piotr Duraj operował moją Mamę Teresę (wiek: 75 lat) w GCM Ochojec. Mama miała wykonywaną bardzo skomplikowaną operację wszczepienia zastawki w pozycję aortalną, wraz z plastyką zastawki mitralnej, pomostowaniem tętnic wieńcowych oraz amputacją uszka lewego przedsionka. Pan dr okazał się świetnym operatorem, a oprócz tego człowiekiem wielkiego serca, z dużą empatią zarówno dla samego pacjenta jak i dla jego rodziny pozostawionej w tak trudnym czasie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Pasek

EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Dobry lekarz, opinie jak najbardziej obiektywne, życzę każdemu aby znalazł takiego fachowca na swojej drodze.

lekarz Wojciech Domaradzki

ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice

Wspaniały człowiek i specjalista. 83-letniej Mamie wstawił metodą TAVI zastawkę aortalną. Mama schorowana - nie było żadnych powikłań. Dziękujemy Bogu, że "postawił Pana Doktora na naszej drodze" i dziękujemy niezmiernie Panu dr Domaradzkiemu za fachowość, "ciepłe" podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Tomasz Kargul

40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.
Opinia dodana przez: Marek

Kardiochirurdzy w Katowicach