Filtruj terminy

Kardiochirurg Katowice

euromedic
kościuszki 92
Katowice

Leczył moją mamę szybka diagnoza
i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.
Opinia dodana przez: marian

40-635 Katowice

Byłem pacjentem pana doktora na początku września, obecnie jestem w czasie rekonwalescencji po zabiegu bajpasów i kosmetyki zastawki serca. Uważam, że trafiłem w ręce najlepszego kardiochirurga. Jeżeli ktoś ma problemy kardiologiczne z czystym sumieniem polecam najlepszego kardiochirurga w Polsce. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogusław W

lekarz Mirosław Wilczyński

Malinowa 2
40-692 Katowice

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Konsultacja przed operację by-passów na naprawdę wzorowym poziomie - tłumacząca co zostanie wykonane, wspierająca w chorobie. Fachowiec, człowiek z powołaniem.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Kargul

40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.
Opinia dodana przez: Marek

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pana Doktora nasza rodzina poznała w przykrych okolicznościach- nasz Tata niestety nie przeżył. Jednak Pan Doktor i cały zespół lekarzy, który walczył o jego życie, zrobili wszystko by go ratować. Wysiłek, który w to włożyli jest nie do opisania. Co do Pana Doktora Duraja- chcielibyśmy podziękować za wszystko! Nie tylko za kompetencje zawodowe i tak heroiczną walkę o życie naszego Taty i Męża, ale przede wszystkim za wsparcie i czas ...
Opinia dodana przez: Justyna

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

podziwiam tego czlowieka za to co zrobil dla naszej córeczki Gabrysi,do wszystkiego podchodzi z sercem,potrafi tak podejsc do rodzicow i porozmawiac ,uspokoic,oby wiecej takich ludzi jak on w polsce,fantastyczny specjalista ,dzięki niemu nasza córcia ma sie dobrze ,na chwile obecna czekamy na trzeci etap operacji ,który wlasnie jest wykonywany przez niego:)
Opinia dodana przez: bozenka81

lekarz Piotr Pasek

EuroMedic MEDICAL CENTER dr n. med. Tomasz Ludyga
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Dobry lekarz, opinie jak najbardziej obiektywne, życzę każdemu aby znalazł takiego fachowca na swojej drodze.

Katowice

Nie udostępniam opini na portalach internetowych o lekarzach, ale w tym przypadku zrobie wyjątek.

Styczen 2016 - dokonał się cud - spotkałem prof i dał nadzieje w jakże beznadziejnym przypadku.

Marzec 2016 - pod nadzorem prof., operacja uratowała życie.

Zaznaczam przypadek beznadziejny.
Kobieta , lat 51, historia mogłaby obdarować wiele istnień ludzkich. 11 stentów, paybass, parasolka a po 8 zawale najdramatyczniejszym, przebudowalo się serce do takie ...
Opinia dodana przez: Marcin

40-635 Katowice

Nie piszę o prostej operacji zastawek czy by-pasów. Mam złośliwy nowotwór serca. Jego operacji wycięcie nie chciał się podjąć NIKT (nie będę wymieniał ale byłem we wszystkich liczących się ośrodkach w Polsce m.in. Zabrze, Warszawa) Jedynie ośrodek Katowice Ochojec właśnie prof. Deja oraz dr Morawski stwierdzili, że spróbują mi pomóc. Podjęli ryzyko pomimo, że było duże, wykazali się odwagą i zdecydowaniem, której tak wszędzie brakuje. Wycieli mi guza wielkości pęta ...
Opinia dodana przez: Paweł

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna