Kardiochirurg Katowice

euromedic
kościuszki 92
Katowice

Leczył moją mamę szybka diagnoza
i natychmiastowy zabieg uratował jej życie. Człowiek dusza , najwyższa kultura osobista.

Leczył moją mamę szybka diagnoza

Opinia dodana przez: marian

40-635 Katowice

Byłem pacjentem pana doktora na początku września, obecnie jestem w czasie rekonwalescencji po zabiegu bajpasów i kosmetyki zastawki serca. Uważam, że trafiłem w ręce najlepszego kardiochirurga. Jeżeli ktoś ma problemy kardiologiczne z czystym sumieniem polecam najlepszego kardiochirurga w Polsce. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Bogusław W

lekarz Mirosław Wilczyński

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Malinowa 2
40-692 Katowice

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Konsultacja przed operację by-passów na naprawdę wzorowym poziomie - tłumacząca co zostanie wykonane, wspierająca w chorobie. Fachowiec, człowiek z powołaniem.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Tomasz Kargul

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

40-635 Katowice

Wspaniały lekarz, profesjonalista z powołaniem do niesienia pomocy. Wyrazy podziękowania i uznania za dobrze wykonaną operację by-passów.

Opinia dodana przez: Marek

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Pana Doktora nasza rodzina poznała w przykrych okolicznościach- nasz Tata niestety nie przeżył. Jednak Pan Doktor i cały zespół lekarzy, który walczył o jego życie, zrobili wszystko by go ratować. Wysiłek, który w to włożyli jest nie do opisania. Co do Pana Doktora Duraja- chcielibyśmy podziękować za wszystko! Nie tylko za kompetencje zawodowe i tak heroiczną walkę o życie naszego Taty i Męża, ale przede wszystkim za wsparcie i czas poświęcony jego najbliższym. Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem. Znalazł czas, by porozmawiać, wytłumaczyć, wesprzeć osoby, którym właśnie umierał Mąż i Ojciec. Tego nie da się nauczyć, takim człowiekiem trzeba się urodzić. Dziękujemy z całego serca i życzymy wszystkiego, co najlepsze! Aby starczyło Panu doktorowi sił na codzienną walkę o ludzkie zdrowie i życie i aby na zawsze pozostał Człowiekiem pełnym empatii i Wielkiego serca.

Opinia dodana przez: Justyna

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

podziwiam tego czlowieka za to co zrobil dla naszej córeczki Gabrysi,do wszystkiego podchodzi z sercem,potrafi tak podejsc do rodzicow i porozmawiac ,uspokoic,oby wiecej takich ludzi jak on w polsce,fantastyczny specjalista ,dzięki niemu nasza córcia ma sie dobrze ,na chwile obecna czekamy na trzeci etap operacji ,który wlasnie jest wykonywany przez niego:)

Opinia dodana przez: bozenka81 kudryki

Synexus Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach
ulica Konckiego 3
40-040 Katowice

Wyjątkowy lekarz i człowiek.Polecam każdemu w potrzebie.W każdej sytuacji stara się profesjonalnie i życzliwie pochylić nad pacjentem. Wysoka skuteczność działania.

Opinia dodana przez: Pacjent

Katowice

Nie udostępniam opini na portalach internetowych o lekarzach, ale w tym przypadku zrobie wyjątek.

Styczen 2016 - dokonał się cud - spotkałem prof i dał nadzieje w jakże beznadziejnym przypadku.

Marzec 2016 - pod nadzorem prof., operacja uratowała życie.

Zaznaczam przypadek beznadziejny.

Marzec 2016 - pod nadzorem prof., operacja uratowała życie.

Zaznaczam przypadek beznadziejny.
Kobieta , lat 51, historia mogłaby obdarować wiele istnień ludzkich. 11 stentów, paybass, parasolka a po 8 zawale najdramatyczniejszym, przebudowalo się serce do takie stopnia iż pojawiła się niedomykalnośc zastawek. Lekarze przestali wierzyć, a prof dał nadzieje i podjał się reoperacji. Jeśli ktos myśli, że nie ma rzeczy nie możliwych to niech się tego trzyma. Będę z dumą powtarzał, Prof Bochenek uratował mojej Mamie życie. Dziękuje

Opinia dodana przez: Marcin

40-635 Katowice

Nie piszę o prostej operacji zastawek czy by-pasów. Mam złośliwy nowotwór serca. Jego operacji wycięcie nie chciał się podjąć NIKT (nie będę wymieniał ale byłem we wszystkich liczących się ośrodkach w Polsce m.in. Zabrze, Warszawa) Jedynie ośrodek Katowice Ochojec właśnie prof. Deja oraz dr Morawski stwierdzili, że spróbują mi pomóc. Podjęli ryzyko pomimo, że było duże, wykazali się odwagą i zdecydowaniem, której tak wszędzie brakuje. Wycieli mi guza wielkości pęta kiełbasy który otaczał serce i naciekał jego część i cały worek osierdziowy. Nie wiem jak długo pożyję bo czeka mnie teraz chemia i nie wiem jak ona zadziała. Operacja nie mogła być czysta onkologicznie ze względu na rozpad i rozmiar guza na pewno mikroskopijne części nowotworu zostały i będą odrastać ale to już nie dotyczy kunsztu, odwagi i chęci pomocy tych ludzi. Jeżeli ktoś się waha jaki ośrodek kardiochirurgiczny wybrać proszę pisać na wszystko odpowiem pawelnerek(at)gmail.com Polecam tego lekarza za umiejętności, odwagę i zdecydowanie. Moim zdaniem idealny chirurg i proszę pamiętać nie piszę tu o 'udanej operacji wymiany zastawki' tylko o nietypowej operacji, która nie trafia się raz na miesiąc. Wybierajcie Katowice Ochojec bo operacja na sercu to nie wyrostek robaczkowy, a jak coś piszcie na email - chętnie każdemu pomogę. Brak słów jak tu jeszcze opisać tego specjalistę.

Opinia dodana przez: Paweł

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna