dr Radosław Gocoł

Kardiochirurg

Najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Docenta Gocoła za przeprowadzenie udanej operacji polegającej na wymianie zastawki aortalnej na mechaniczną i usunięciu tętniaka aorty piersiowej (wstępującej) oraz zastąpienie go protezą naczyniową. Inny kardiochirurg we Wrocławiu widząc moje schorzenia współistniejące w tym m.in. wadę genetyczną osłabiającą tkankę łączną od razu wydał "wyrok" strasząc najgorszym scenariuszem włącznie z moim zgonem. Doc. Gocoł dał mi nadzieję, że ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie, uspokoił, wytłumaczył istotę choroby i obiecał pomóc. 16.11.2023 r. w GCM w Katowicach otrzymałem szansę na dalsze życie. Dziękuję za Pana słowa otuchy, empatię, profesjonalizm, życzliwość, zainteresowanie mną i zrozumienie obaw moich i mamy. Polecam każdemu, kto szuka kardiochirurga na światowym poziomie. Ma Pan złote ręce i wielkie serce. Moje życie to Pana zasługa, pragnę również podziękować Personelowi Oddziału Kardiochirurgii w Ochojcu i Zespołowi operującemu.

Niedawno miałem poważną operację serca, która prowadził doktor Radosław Gocoł. W trakcie operacji doktor podjął decyzję, żeby nie naprawiać zastawki aortalnej, tylko wymienić ją na mechaniczną. Z perspektywy czasu widzę, że to była jedyna słuszna decyzja. W rok wróciłem całkowicie do formy, czuję się dobrze, regularnie biegam. Do leków przeciwzakrzepowych łatwo się przyzwyczaić. Zastawki prawie nie słychać, ja i rodzina przestaliśmy zwracać na nią uwagę. Doktor Gocoł jest chirurgiem światowej klasy. Warto mu zaufać, wie co robi.

Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi za to co dla mnie zrobił . Kardiochirurg godny polecenia , o wielkim sercu i talencie . Dziękuję .

Byłem pacjentem pana doktora na początku września, obecnie jestem w czasie rekonwalescencji po zabiegu bajpasów i kosmetyki zastawki serca. Uważam, że trafiłem w ręce najlepszego kardiochirurga. Jeżeli ktoś ma problemy kardiologiczne z czystym sumieniem polecam najlepszego kardiochirurga w Polsce. Pozdrawiam

Kardiochirurg godny polecenia pod każdym względem.

Kardiochirurg godny polecenia pod każdym względem.

Witam!!!wszystkich bardzo serdecznie:)chciałam przedstawić Państwu Pana Doktora któremu zawdzięczam teraz WSZYSTKO!!!W 2010 poddałam się operacji wszczepienia bajpasów i to właśnie Pan Doktor Mnie operował Jest niesłychanie mądrym!!!sympatycznym!człowiekiem:)całym swoim doświadczeniem i odpowiedzialnością służy pacjentowi(po powrocie do domu po operacji zawsze wspierał Mnie poradami o każdej porze dnia i nocy)Mam przyjemność:)z racji że mieszkam także w Katowicach słyszeć i widzieć Pana Doktora Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu i DZIęKUJę!!!!za Jego Piękne!!!!dłonie!!!które "naprawiły"to co bardzo się "zepsuło"DZIęKUJEMY!!!!!Panie DOKTORZE!!!!!Danusia B z mężem i córką