lekarz Jan Gorczyński

Lekarz rodzinny, Patomorfolog

Bardzo dobry lekarz, poswieca tyle czasu ile trzeba. Nigdy nie ma problemu by skierowal na jakieś badania, do specjalisty czy szpitala. Potrafi postawic prawidlowa diagnoze i leczenie. Kontakt bardzo dobry. Otwarty, przede wszystkim ludzki i wszystko potrafi wyjaśnić jak trzeba. Polecam jak najbardziej.

Muszę dodać opinię, bo to jedyny taki naprawdę porządny lekarz, którego znam. To jest po prostu lekarz z powołania. Czuję, że zna mój organizm, tłumaczy zawiłości. Diagnozy w moim przypadku trafne w 100%. Nie jestem zbyt posłusznym pacjentem, ale teraz będę, bo mam do kogoś zaufanie. Służbę zdrowia mamy kiepską, ale takie jednostki są naszą nadzieją.

Pan Dr uratował mi życie i dzięki jego szybkiej reakcji jestem w pełni sprawna To było prawie 5 lat temu a teraz podczas ostatniej wizyty również przypisał skuteczną kuracje i poradził dalsze konsultacje

Kompetentny, konkretny. I co najważniejsze trafna diagnoza. Osoba uprzejma i kontaktowa. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

uratował mi życie i zdrowie, zawsze pomocny. wcześniej nikt nie wiedział co mi jest, inni leczyli mnie na odmienne choroby niż ta właściwa. aż w końcu trafiłam do dr Jana. nic dziwnego, że są kolejki, bo to najlepszy lekarz jakiego znam - a poznałam ich sporo...

Bardzo przystępny, cierpliwy i uprzejmy lekarz. Budzi zaufanie u pacjenta. Ma zawsze uśmiech na twarzy, nie odsyła( jak to czynią niektórzy lekarze) nikogo z "kwitkiem".

Słyszałam zawsze złe opinie na temat tego lekarza.. Jednak ja jestem baaardzo zadowolona! Wymiotowałam, bolał mnie żołądek.. Nie mogłam sobie poradzić.. Trafiłam do przychodni przy szpitalu i akurat był tam Pan Gorczyński.. Bardzo miły, sympatyczny.. Dostałam od razu zastrzyk.. Przepisał tabletki i ból minął. Szczerze polecam!

Ja osobiście nie polecam tego lekarza jest nie miły, robi problemy choć w tym przypadku był lekarzem pierwszego kontaktu i miał wielkie pretensję że nie do tej placówki nalerzymy...Może dlatego że byliśmy publicznie a nie prywatnie. ale sam sobie taką pracę wybrał, lekarz jest po to aby ratować innym życie!!!

Bardzo dobry lekarz, trafne diagnozy, skuteczne leczenie. Miły i uprzejmy dla pacjenta.

Jest to lekarz, który nie przyjmuje ludzi po to aby ich leczyć, tylko po to aby mieć za nich jak najwięcej kasy. Przecież do niego nigdy nie idzie się dostać, zawsze są ogromne kolejki. To nie jest normalne, za co my płacimy.