Patomorfolog

Jan Maj

Internista, Patomorfolog

Maj Jan, lek. med. hematolog, patolog. Diagnostyka

Rewelacja! Lekarz godny polecenia. Zadziwiające podejście do sprawy, do pacjenta, przede wszystkim podejście jak do człowieka. Poświęca dużo uwagi i posiada ogromną wiedzę.

Opinia dodana przez: Ania

Gabinet lekarski

51-681 Wrocław

Polecam w 100 procentach. Robiła mojej córce biopsję tarczycy. Córcia była zaskoczona, że to już, po wszystkim! Nic nie bolało. Trwało z przygotowaniem około 5 minut. Bardzo sympatyczna i młoda pani doktor. Ma dobre podejście do pacjenta. Jeśli będę musiał jeszcze kiedyś mieć biopsję, to wiem gdzie uderzę.

Opinia dodana przez: robert
Patomorfolog Warszawa lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I super podejście do dzieci. Naprawdę widać, że to nie tylko alergolog ale i pediatra z powołania.

Opinia dodana przez: Kinga

Krolowej Aldony 3

Wspaniały lekarz. Komunikatywny, delikatny, odpowiedział na każde moje pytanie. Co ważne, podczas każdej wizyty dokładnie tłumaczył mi co mnie czeka, jakie mogą być kolejne kroki i działania. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Szpital na Zaspie
Gdańsk

Wspaniałe, empatyczne, ciepłe podejście do pacjenta. Szybka, klarowna diagnoza. 100 proc.profesjonalizmu doktora Kowalskiego.

Opinia dodana przez: Karolina

Lompy 22
40-038 Katowice

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Oczywiście godny polecenia. Uzyskałam fachową i kompetentną pomoc

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Pełen profesjonalizm. Szybko, sprawnie i na czas, a przede wszystkim bezboleśnie. Miła atmosfera, spokojnie bez nerwów, dokładne tłumaczenie. Jestem pod wrażeniem.

Opinia dodana przez: Beata

WSS Madurowicz

Łódź

Moja opinia jest zapytaniem gdzie sie podziala moja opinia na temat tego
lekarza, jako iz sama go dodalam i byla jaknajbardziej pozytywna. Po
zmianie wizazu na rankingu nie mam pojecia co sie stalo i jak sie tu w
ogole poruszac. ...

Moja opinia jest zapytaniem gdzie sie podziala moja opinia na temat tego
lekarza, jako iz sama go dodalam i byla jaknajbardziej pozytywna. Po
zmianie wizazu na rankingu nie mam pojecia co sie stalo i jak sie tu w
ogole poruszac. Stara wersja byla zdecydowanie lepsza. Z pewnoscia ta nota
zostanie usunieta, bo nie ma nic wspolnego z ocena lekarza, ale moze dzieki
temu dotrze do czyjejs wiadomosci.

Opinia dodana przez: eva

Toruń

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

Wojskowa Akademia Medyczna w Gdansku, Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Gdańsk

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w
potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem
wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to
tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w
potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem
wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to
tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: furlong