lekarz Janusz Chrószcz

Chirurg ogólny

Pan doktor to lekarz z powołaniem :-) interesuje się pacjentem, poświęca mu dużo czasu i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Polecam z ręką na sercu :-)

Polecam z ręką na sercu :-)

Pan Doktor uratował życie mojemu Tacie. Jestem mu za to ogromnie wdzięczna.Okazało się że Tata ma raka i musimy walczyć już u innego specjalisty, ale Pan Doktor jest bardzo kompetentny i dobrze że Tata na niego trafił niestety w ostatnim momencie.

W sumie dobry specjalista, ale jest też coś, co mi się nie do końca podoba. Chodzi o to, że wszystkich pacjentów z dolegliwościami około-żółciowymi, uporczywie chce posyłać do kliniki w Katowicach-Ligocie, podczas gdy lekarz powinien pracować zarówno na swoje dobre imię, jak i na dobrą opinię o placówce, w której leczy. Natomiast podoba mi się w nim to, że po pierwsze przestrzega założeń Karty Praw Pacjenta, odnośnie osób niepełnosprawnych w przychodni. Wywiad prowadzi też dość skrupulatnie, a to skutkuje powodzeniem leczenia. Facet naprawdę ma wiedzę, i to niemałą w swojej dziedzinie. Doświadczenie też ma, a to bardzo ważne.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

ul. Wyzwolenia

Chirurg naczyniowy
NZOZ SZPITAL POD BUKAMI
ulica Szkolna 799
43-374 Buczkowice
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
34-370 Rajcza