lekarz Janusz Stettner

Nie polecam tego lekarza. Prowadził mi ciąże. Chodziłam cały czas prywatnie co dwa tygodnie. Twierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Prosiłam o sprawdzanie długości szyjki to cały czas słyszałam że ciąży nie traktuje się w kategorii liczb i wręcz śmiał się ze mnie do mojego męża. Kiedy od ok 30 tygodnia zaczął boleć mnie mocno brzuch stwierdził ,że czas ciąży to kraina mlekiem i miodem płynąca. W 34 tygodniu ciąży, trzy dni po kolejnej prywatnej wizycie rozbolał mnie mocno brzuch. Pojechaliśmy z mężem na kolejną wizytę. Dał skierowania do swojego szpitala, że dadzą mi magnez i przejdzie. Kiedy tam przyjechaliśmy okazało się że te bóle to skurcze bo skróciła się szyjka do 16 mm i że lekarz dyżurujący stwierdził, że jak urodzę to dziecka nie uratują!!!! Na szczęście przetransportowali mnie do pobliskiego szpitala i udało się odwlec poród o 2 tygodnie ale okazało się że mam jeszcze bakterie szpitalną bo oczywiście pan Doktor nie zrobił mi ani razu w ciąży wymazu z pochwy. Nie wiem dlaczego lekarz z takim doświadczeniem dopuścił się tak haniebnego zaniedbania. Śmiem twierdzić, że pieniądze potrafią lekarza zniszczyć. Dziewczyny jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to naprawdę nie polecam.

Lekarz absolutnie godny polecenia . Jeżeli chcesz być profesjonalnie potraktowana , dokładnie zbadana a co najważniejsze SPOKOJNA O SWOJE LUB DZIECKA ZDROWIE to tylko kieruj się właśnie do Pana Doktora . Byłam w swoim życiu u wielu lekarzy i nikt nie może się z Nim równać!

Lekarz absolutnie godny polecenia .

Jestem zachwycona profesjonalizmem i bezinteresownością Pana doktora. Zmieniłam lekarza ginekologa po 11 latach korzystania z usług innego, który przez 11 lat ukrywał niewygodne wydarzenia przy porodzie, który przebiegał pod jego kontrolą. Juz na pierwszej wizycie dr Stettner zdiagnozował problem, zlecił badania i w odstępie 2 miesięcy od wizyty leżałam już na oddziale szpitala w Krynicy, przygotowana do zabiegu. Zabieg był refundowany przez NFZ i nie zdarzyła się żadna sugestia związana z jakąkolwiek forma "odwdzięczenia się". Pan doktor nie dość, że sam jest profesjonalista najwyższej klasy, zgromadził na swoim oddziale zespól, którego mogła by pozazdrościć niejedna prywatna klinika. Tylko pogratulować, na oddziale panują sterylne warunki, a cały personel, począwszy od Pań salowych, przez pielęgniarki do lekarzy wkłada w swoją pracę całe serce. Pacjent czuje sie w centrum zainteresowania. Tylko pogratulować. Od zabiegu minęło 7 dni, a ja czuję świetnie, naprawdę chylę czoła :)
Anna

Bardzo MNIE się nie podoba ze względu że miał pacjenta w szpitalu ,a zasugerował wizytę prywatną .Czyli chyba chciał prezent,a kilka wizyt by mu to zrekompensowało.

Polecam :) naprawdę warto wybrać sie do tego lekarza, by przekonać się, co znaczy słowo profesjonalizm...

Polecam Pana dr. Stettnera jestem jego pacjentką od dłuzszego czasu, zaden inny lekarz nie dawal mi nadzieji na ciaze a przede wdzystkim na wyleczenie sie, dr. Stettner nie poddawal sie, nie zalamywal przedemna rak tylko leczył tak jak trzeba i do skutku, teraz jestem w 22 tygodniu ciazy wszystko jest w jaknajlepszym porzadku, ciaze prowadzi bardzo dobrze nic nie bagatelizuje, wszystko dokladnie sprawdza, poswieca bardzo duzo czasu pacjentkom i naprawde mozna mu zaufac, jest bardzo dobrym specjalista.

Witam,niestety żyjemy w 21 wieku za dobrą opieke trzeba niestety płacić!Każdy lekarz który dostaje od pacjęta kase prywatnie lepiej cie bedzie traktował i nie ma sie co oszukiwać taka jest Polska.Uważam że Pan Dr.jest świetnym fachowcem,należycie dba o mnie i moją ciążę.Przestańcie sie oszukiwać teraz wszyscy płacą a jak nie to pozostaje ci takie o forum i podpisać sie jako anonim

Witam, widzę, że opinie na temat Pana Stettnera są mocno podzielone. Moja refleksja; dziś, w oczekiwaniu na przyjęcie mojej żony na porodówkę w Krynicy zauważyłem młodą kobietę, która wspomniała że czeka na Pana Stettnera, z którym parę minut wcześniej się umówiła. Po ok. 40 minutach pacjentka dostała krótką informację od pani pielęgniarki: Pan doktor już pojechał do domu...Nie znam go osobiście, ale wniosek dla mnie taki: prywatnych pacjentów (za kasę) sobie ceni, pozostałych ma w głębokim poważaniu. Od wielu Jego pacjentek słyszłem, że specjalistą jest świetnym, ale patrzy, żeby dać Mu kasę. 18 grudnia br. w Krynicy rodziła żona znajomego...Lekarz stwierdził że trzeba robić cesarkę bo porodu się już nie wywoła (kroplówka nie skutkuje), po łapówce okazało się że, że jednak spróbują jeszcze raz...szkoda słów. Nie wiem, który lekarz nadzorował poród, ale Pan Stettner jest tam szefem i to także o Nim świadczy...

Lekarz, jakich obecnie niewielu można spotkać! Życzliwy, kompetentny, delikatny, kulturalny. Polecam!

PROWADZIŁ MOJE 2 CIĄŻE. KOMPLEKSOWO ZADBAŁ O MNIE I O DZIECKO. MIMO IŻ WIZYTA U NIEGO NIE NALEŻY DO NAJTAŃSZYCH (100-200 ZŁ W ZALEŻNOŚCI CZY SAMA WIZYTA CZY Z USG, CYTOLOGIĄ, INNYM BADANIEM) NIE ZAMIENIŁABYM GO NA INNEGO