lekarz Janusz Szalc

Lekarz rodzinny

Super lekarz, cierpliwy, pacjent jest dla niego najważniejszy. Bez problemu i proszenia daje skierowania do lekarzy specjalistów. Leczę się u Pana doktora ok. 10 lat i dalej mam zamiar się leczyć

Po wielu dniach podróżowania między gabinetami lekarskimi trafiłem do doktora Szalca. Jego badanie było bezstresowe, rzeczowe i zaowocowało (w przeciwieństwie do innych lekarzy) trafną formą rozwiązania mojego problemu. Bez jakichkolwiek przeszkód,czy prób bezcelowego trucia antybiotykami dostałem skierowanie do poradni specjalistycznej i bez zbędnych wydatków dowiedziałem się co mi dolega. Teraz sprawa jest w toku i czekam na wyniki kolejnych badań. Polecam pana doktora.

Bardzo kompetentny lekarz, zawsze wszystko wytłumaczy, nie stara się odwalić "pańszczyzny" tylko podchodzi całym sercem do tego co robi.

Fantastyczny lekarz. Leczę się u niego od kilkunastu lat- ja i moja rodzina. Niezwykle kompetentny i bardzo zawsze uprzejmy. Wszystko tłumaczy i ma zawsze czas dla pacjenta.Tłumaczy dokładnie chorobę.Nigdy się na nim nie zawiodłam.Lekarze specjaliści do których kieruje dr Szalc potwierdzają jego wstępną diagnozę.Mam do dr Szalca pełne zaufanie i gdyby zmienił przychodnię poszłabym za nim. Polecam w 100 %, to świetny lekarz.

Chodzę do doktora Szalca od lat. Ja i moja rodzina. Nigdy nas nie zawiódł, zawsze ma czas na wyjaśnienie przyczyn dolegliwości i sposobów leczenia. Zawsze jest uprzejmy i troskliwy.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Olsztyn"?

Paweł Adamus

Puls