Jarosław Wenda

Ortopeda

Nie wiem jak dziękować p. doktorowi Jarosławowi Wendzie, dlatego zamieszczam chociaż opinię. Trudno powiedzieć jak jestem wdzięczna temu wspaniałemu lekarzowi, fachowcowi i niesamowicie dobremu człowiekowi. Dzięki niemu mąż już drugi raz ma udzieloną fachową pomoc. Pierwszym razem się udało, mam nadzieję, że i teraz będzie dobrze. Serdecznie polecam tego lekarza, mamy do niego z mężem pełne zaufanie.

Pan dr jest wyjątkowo profesjonalny, bardzo pomocny, szuka rozwiązania problemu, nie zostawia pacjenta bez pomocy lekarskiej. Wspaniały ortopeda, szybko reaguje, stawia dobra diagnozę

Mialem okazje byc 2 krotnie operowany, wiele by opowiadac... mysle, ze bedac w innym miejscu nie mialbym reki. Jak chcecie sie wyleczyc a nie "leczyc" to polecam.

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia, bardzo dba o pacjentów szczególnie po zabiegach operacyjnych.

Witam, znalazłam się na tej stronie nieprzypadkowo, ponieważ nie znajduję w tym momencie innego sposobu, by podzielić się POZYTYWNĄ jak najbardziej oceną doktora J. Wendy. Chociaż nie jestem pacjentką, to miałam okazję obserwować pracę doktora i śmiało mogę wypowiadać się w imieniu równie zadowolonego pacjenta (który aktualnie sam nie może pisać - M.B.). Doktor Wenda to nie tylko świetny specjalista, ale wspaniały człowiek, dlatego i dosłownie, i w przenośni można powiedzieć, że "potrafi stawiać ludzi na nogi". Trudno wyrazić słowami wdzięczność za to, co i jak robi, jaki życzliwy jest dla pacjentów, więc może zacytuję: "Biorę moje dobro tam, gdzie je znajduję", a właśnie w rękach doktora Wendy można znaleźć samo dobro, fachowość, przyjazny uścisk, dlatego cieszę się, ze bliska mi osoba trafiła pod opiekę dra Wendy. Dziękuję!