dr Jerzy Gałkowski

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Nie jestem przekonana co do kompetencji Pana doktora. Byłam na wizycie 3 razy skarżąc się na zgrubienie w okolicach policzka/ucha. Pomimo tego, że zgrubienie było mocno wyczuwalne, bo sama doskonale wyczuwałam je palcami nawet od zewnątrz. Pan doktor zignorował moje sugestie i twierdził że problemu nie ma i może po prostu tak mam. Twarz raz na jakiś czas puchła, nie mogłam nawet jeść z bólu. Zostałam wysłana na RTG, który w tym przypadku nie pomógł w niczym. Na szczęście udałam się do innego laryngologa który potwierdził moje przypuszczenia, że jednak ...

Na szczęście udałam się do innego laryngologa który potwierdził moje przypuszczenia, że jednak coś tam siedzi i okazało się, że jest to kamień w śliniance przyusznej, potwierdziło to podwójne wykonanie USG.

Pan doktor zasługuje na najwyższy szacunek. Przez prawie 5 lat borykałam się z wiecznym zapaleniem zatok, kichałam, smarkałam i brałam tony antybiotyków. W końców trafiłam do tego lekarza, tomografia komputerowa głowy wykazała praktycznie zero drożności po jednej stronie nosa, krzywą przegrodę i przerost jakiejś kości. W każdym razie byłam przypadkiem dosyć skomplikowanym. Operację w Legionowie miałam rok temu i niezmiernie cieszę się, że się zdecydowałam. W szpitalu byłam w sumie dobę, nawet wyciąganie tamponów pooperacyjnych (czego się bardzo bałam) było dyskomfortem, ale z pewnością nie bolało. Pan Doktor wszystko mi tłumaczył, był cierpliwy i czułam się przy nim bezpiecznie. Bezwzględnie wiedział co robi.
Teraz cieszę się drożnym nosem, czuję wszystkie zapachy i nie muszę brać tony leków. Dziękuję Panie Doktorze!

Tata mojego kolegi mojego syna. Super lekarz. Bardzo miły. Godny zaufania.

Tata mojego kolegi mojego syna. Super lekarz. Bardzo miły. Godny zaufania.

Świetny lekarz, mam o nim BARDZO dobrą opinie. Przyjmuje w profesjonalnym szpitalu, operuje ludzi nowoczesnym sprzętem a do tego robi to w mega przyjemny dla pacjenta sposób. Tłumaczy, wyjaśnia, ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Zrobił mi wycięcie 2 torbieli, małżowiny nosa i przegrodę. Cały Mediq działa fajnie. Przed operacją przychodzi po człowieka anesteziolog do ostatniej chwili przed uśnięciem jak i podczas wybudzania czułem się bezpiecznie i komfortowo. Po operacji obaj lekarze odwozili mnie do sali. Świetne wrażenie, świetna robota, mega profesjonalnie.

operacja prostowania przegrody nosowej tacy lekarze to skarb naszej kasy chorych polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Legionowo"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Wojskowy Instytut Medyczny