lekarz Jerzy Jarzyński

Neurolog dziecięcy

Jestem w zupelnosci zadowolona . Kazdemu polecam :)Mi pomogl i gdyby nie to,ze juz mialam 18 lat i musialam sie przeniesc gdzie indziej to nie nie robilabym tego i nadal bym. Odbywala wizyty u tego doktora:)Bardzo sympatyczny. i zawdzieczam mu bardzo to w jakim oto teraz jestem stanie . Serdecznie pozdrawiam .Żaneta

Najlepszy Neurolog Dzieciecy:) od razu trafia w diagnozę. Poświęca dużo czasu, nawet telefonicznie się kontaktuje i pyta o pacjenta (a to rzadkość). Pan Jerzy jest po prostu z powołania. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim mama,które mają problemy z dziećmi. serdeczne podziękowania:)

doktor pomógł mojej córeczce,na początku wszyscy lekarze mówili że jest dobrze, że to normalne u wcześniaków. Jestem bardzo wdzięczny doktor Niewiadomy od razu zakwalifikował dziecko do leczenia. Okazał pomoc, jest bardzo kompetentny, a wiedza szeroka.

doktor pomógł mojej córeczce,na początku wszyscy lekarze mówili że jest
dobrze, że to normalne u wcześniaków. Jestem bardzo wdzięczny doktor
Niewiadomy od razu zakwalifikował dziecko do leczenia. Okazał pomoc, jest
bardzo kompetentny, a wiedza szeroka.

Polecam pana doktora, wysłucha,poświęci odpowiednią ilość czasu na badanie, wszystko wytłumaczy. Bardzo miły, uprzejmy.

Dobry lekarz. Leczył u mnie migreny przez kilka lat. Wizyty byly w ramach NFZ. Zawsze dokładnie badał, m.in. równowagę, koordynację ruchów czy dno oka. Wykonał EEG a nawet profilaktycznie wysłał na wizytę do psychologa. Świetnie dobrał leki, napady migrenowe zmniejszył do minimum. Naprawdę polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Toruń"?

Centrum Homeopatii
Szczytna 1