Jerzy Pejcz

Pediatra

Wybierając lekarza dla naszego dziecka kierowaliśmy się min. brakiem negatywnych opinii na portalach internetowych. Doktor Pejcz nie miał żadnych negatywnych. Nie mi oceniać kompetencje doktora - słyszałem o jego kilku sukcesach - jednakże w przypadku naszego dziecka, szczęśliwie nie posłuchaliśmy rad doktora, następnie trafiliśmy do innego lekarza, a potem do szpitala (nie w Trzebnicy, gdzie doktor urzęduje - do szpitala skierował nas nowy lekarz). Pan doktor poświęcał na badanie dużo czasu, a swoimi wypowiedziami wzbudzał zaufanie (niestety). Jak się okazało, gdybyśmy postąpili zgodnie z radą doktora, to niestety, ale mogłoby się to skończyć śmiercią naszego dziecka. Podsumowując, jeżeli macie Państwo dziecko alergika, to omijajcie doktora szerokim łukiem. Poza tym doktor nam się w niczym nie przydał i nawet po receptę musieliśmy wracać do lekarza pierwszego kontaktu, bo doktor niczego podczas wizyt - nie najtańszych - nie chciał przepisać.

Kompetencja na najwyższym szczeblu,olbrzymia wiedza i doświadczenie. Poza tym dr Pejcz zawsze dokładnie tłumaczy każdy przypadek chorobowy rodzicom. Korzystamy z usług doktora przez 13 lat.

Najlepszy specjalista od chorób dzieci we Wrocławiu a może i w Polsce

Najlepszy specjalista od chorób dzieci we Wrocławiu a może i w Polsce

gdzie dr Pejcz aktualnie przyjmuje, i czy ktos moge prosic o jakis namiar na dr ?

Profesjonalista, świetny fachowiec. Leczy nasze dzieci od kilku lat.

Profesjonalista, świetny fachowiec.
Leczy nasze dzieci od kilku lat.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Trzebnica"?

N.Z.O.Z.MEDYK Sp.p.
Koscielna31