lekarz Joanna Brade

2,1

Uważam, że ta Pani Doktor jest bardzo kompetentna. Negatywne komentarze piszą osoby, które nie dostały pewnie zwolnienia lekarskiego... Wyleczyła mnie, szybko i przepisała tanie leki. Jestem bardzo zadowolony, a do tego bardzo ładna kobieta!

Jak ktos taki moze skonczyc studia medyczne???? brak kompetencji no i ten zly humor lekarki...

Bardzo niekompetentna, podczas wizyty była na mnie obrażona- chyba nie lubi swoich pacjentów. Brak objaśnień, informacji o stanie zdrowia i chorobie. Odradzam

Moja mama mówi na takiego lekarza KONOWAŁ. Do tej Pani doktor najbardziej pasuje to określenie. Niemiła i jakby obrażona że się do niej przyszło.

Niestety ta pani nie potrafi leczyc ludzi. Po komantarzach widze że nie tylko ja mam takie zdanie o tej pseudolekarce.Takich ludzi powinno sie karać za brak wiedz i profesjonalizmu.

Ta kobieta minęła się z powołaniem. Zdecydowanie nie powinna być lekarzem. Jest niemiła,niekompetentna i obcesowa. Zdecydowanie odradzam wizyty u tej "lekarki". Wielu z moich znajomych na nią narzeka. Zdecydowanie odradzam!

Pani doktor super. Wyleczyla mnie ze wszystkiego. Jrest mila i ladna. Pozdrawiam i polecam serdecznie