dr n. med. Joanna Brydak-Godowska

Okulista

Znakomity, kompetentny lekarz, wielkiej klasy fachowiec, człowiek oddany pacjentom. Trafiłam do Pani Doktor przy okazji rutynowych badań i miałam szczęście, bo od razu zaniepokoiły ją niewielkie nieprawidłowości mogące w przyszłości rozwinąć się u mnie w groźną chorobę. Pełna, rzeczowa i zrozumiała informacja dotycząca przebiegu leczenia, czas i uwaga w pełni poświęcona pacjentowi.

Lekarz z olbrzymią wiedzą, dociekliwy i z powołaniem do zawodu.

Lekarz z olbrzymią wiedzą, dociekliwy i z powołaniem do zawodu.

Zdecydowanie polecam. Dr Godowska to lekarz, który naprawdę zna się na tym co robi i co najważniejsze ma świtne podejście do pacjentów. Jestem krótkowidzem i od wielu lat chodzę do różnych okulistów, ale żaden nie wykazywał takiego zaangażowania.

Jest świetna - jak moja trzecia matka - zaraz po rodzonej i chrzestnej:)Mam przewlekłą chorobę oczu i jestem pod jej opieką od kilku lat. Kiedyś bardzo się wystraszyłam, bo nie wiedziałam co mi jest i zadzwoniłam do niej wieczorem (poza jej godzinami pracy). Nie dość, że powiedziała co robić, to jeszcze na drugi dzień sama zadzwoniła, żeby zapytać co i jak. Lekarz z powołaniem!

Polecam dr Brydak - pomogła mi w problemach związanych z odklejeniem siatkówki.

Polecam dr Brydak - pomogła mi w problemach związanych z odklejeniem siatkówki.

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML