Długo zastanawiałam się czy pójść do psychologa, do ostatniej chwili myślałam, że jednak zrezygnuję. Już pierwsze minuty rozmowy jednak dały mi nadzieję, że coś mogę zmienić w swoim życiu, uporać się z problemami. I wystarczyło kilka spotkań. Pomogło mi ciepło pani psycholog, jej zrozumienie dla moich obaw, docenienie, że znalazłam w sobie siły na zmiany. I jej poczucie humoru - bardzo dużo daje.

Pani psycholog pomogla mi poradzic sobie w kryzysie, nauczylam sie miedzy innymi radzic sobie z lekiem. A wszystko w przesympatycznej atmosferze. Pani Asiu, ciesze sie,ze to Pania wybralam na swoja terapeutke!

Ja miałam problem z zachowaniem mojego dziecka w przedszkolu.Dzięki Pani Piotrowskiej przekonałam się, że problem nie tkwi w moim dziecku tylko w przedszkolu i atmosferze, która tam panuje. Doskonała specjalistka, kompetentna, bardzo otwarta.

Trafiliśmy do pani psycholog z problemem agresji naszego trzylatka. Pierwsze spotkanie odbyło się bez syna, pani Joanna przeprowadziła z nami szczegółowy wywiad, pojawiły się pierwsze wnioski. Druga wizyta odbyła się u nas w domu - pani psycholog ma świetne podejście do dzieci, syn od razu ją polubił, chętnie się z nią bawił, wykonywał zadania, jakie dla niego miała. To my - rodzice - mieliśmy potem największą pracę do wykonania, ale dzięki pomocy fachowca, szybko uporaliśmy się z kłopotami z synkiem, zdecydowanie lepiej radzimy sobie teraz z dzieckiem. Pani Asia to wspaniały, ciepły psycholog, bardzo dziękujemy za pomoc!

Rozmowa z Panią psycholog pozwoliła mi spojrzeć na problem zachowania dziecka z zupełnie innej strony. Być może jeszcze jest za wcześnie o pisaniu o efektach ale na pewno warto próbować słuchać rad profesjonalisty. Polecam z czystym sumieniem

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Konin"?

ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin