lekarz Jolanta Kolano

Ginekolog położnik, Lekarz medycyny pracy

Pani doktor przez 3 lata kontynuowala zabieg umieszczania spirali bez wykonania usg. Doprowadziło to do torbieli i mieśniaka na skutek czego zostały usuniete wszystkie narządy rozrodcze. Przez wiele lat pobiera pieniadze za wizyty prywatne jednoczesnie od lat nie inwestujac w sprzet ktory posiada w gabinecie. Wystarczyło by chociaz skierowanie na usg raz w roku. Ile jest wart w dzisiejszych czasach ginekolog bez usg? Na pewno nie jest wart waszych pieniedzy a co najwazniejsze waszego zdrowia

Bardzo miła Pani. Można się czuć swobodnie. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Polecam

Najlepszy lekarz w okolicy.Do Pani doktor chodzę od 16 lat i będę nadal jej pacjentką. Szczerze polecam ;-)

kochana i wspaniała :) bardzo życzliwa i pomocna dla wszystkich, a przede wszystkim świetny ginekolog! polecam!

Ocena mówi sama za siebie. Szczerze polecam Panią Kolano. Miła, rzeczowa i konkretna. Wizyty są przyjemnością.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Krosno Odrzańskie"?

Wojciech Trusz

Srebrna Góra 1F

Janusz Gawron

Krosno Odrzańskie

Wiesław Soroczyński

Nowy Szpital Powiatu Krośnieńskiego Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne Krosno Odrzańskie
ulica Piastów 3
Al. Niepodległości 1/3