Jolanta Sznajder

2,9

Pani doktor bardzo nieprzyjemna. Niemiło odnosi się do pacjenta. Wizyta przebiega bardzo szybko. Wypisuje leki dostępne bez recepty, gdzie równie dobrze mogłabym pójść od razu do apteki i wykupić je od ręki.

Polecam Panią doktor. Chodziłam do niej wiele lat w Vademecum. Zawsze stawiała dobra diagnozę i przepisywała dobre leczenie. Wizyty są krótkie ale konkretne. Kiedy działo się coś poważniejszego niż zapalenie gardła czy oskrzeli zawsze zlecała adekwatne badania i kontrolowała sprawę. Polecam!

Bardzo fajny pediatra z VADEMECUM, szkoda tylko ze tyle ludzi w poczekalni no i ze przyjmuje tylko rano...dzieci lubia chodzic bo jest lekarka "starszej daty" czyli spokojne podejscie do malego ruchliwego pacjenta i szybkie konkretne badanie, polecam osobim szukajacym w rejonie TG

Pani doktor może posiada wyższe wykształcenie natomiast z kultury osobistej nawet nie podstawowe. Nie mogąc zastać lekarza u ktorego leczy sie moj syn w innej przychodni niz Vademecum. Postanowiłam z chorym dzieckiem pójść do Pani doktor. W związku z tym byłam gotowa zapłacic za wizyte. Niestety Pani doktor nie przyjęła mnie pomimo chorego dziecka będąc przy tym tak nie wiarygodnie nie miłą a wręcz wredną , że gdy z tamtad wyszłam przez reszte dnia zastanawiałam sie czym dla tej Pani jest przysięga Hipokratesa i jak lekarz do tego pediatra może tak żle sie zachować.

Pani doktor zawsze postawi trafną diagnozę, uratowała życie mojemu dziecku, przyszliśmy że srednim bólem brzucha i wymiotami myśląc że to jelitówka a wieczorem dziecko miało wycinany wyrostek w szpitalu, gdzie ciężko było go zdiagnozować bo był zakątniczy i nie dawał objawów intensywnych. Pani doktor od razu wiedziała. Podobnie było z moim zdrowiem. Wszystkie niezbędne badania szybko wykonane w placówce. Po operacji opieka typu ściąganie szwów w Vademecum bez marudzenia. Zawsze pomoc na czas. Tylko jej ufam. To doświadczenia mojej rodziny. Dziękujemy Pani Jolu.

Pani doktór bardzo niemiła.....Wypisując na szybko i z łaski skierowanie w poczekalni - przy wszystkich pacjentach pyta na cały głos i bardzo nieprzyjemnym tonem o chorobę!!!! Za nic ma tajemnicę lekarską!!!! Nie polecam.

Pani Doktor to bardzo uprzejma,kompetentna osoba. zawsze pomocna i zawsze odbiera moj tel i gdy dziecko miala zapalenie krtani instruowala co robic i dzieki temu sie nie udusilo. zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam ogromnie

NIE POLECAM!!!Lekarka doprowadziła dziecko 2 miesięczne do natychmiastowej hospitalizacji.Dziecko odbyło 2 wizyty lekarskie,dzien po dniu,gdzie za każdym razem mówiono,że dziecko ma kaszel i katar(bez temperatury).Pytaniem plekarki było tylko na wstepie,CZY KTOS W RODZINIE CHORUJE NA ASTMĘ!!!Oczywiście nikt nie choruje na astmę.Badając dziecko,szybko,bo przyłożyła parę razy słuchawkę stwierdziła,że dziecko jest osłuchowo zdrowe,przy czym dziecku przepisała receptę na antybiotyk i sterydy,które miały być podawane w domu!!!!Wizyta krótka ale równiez nieskuteczna!ZAZNACZAM DZIECKO 2-MIESIĘCZNE.Dodam,że zachowanie lekarki było nie na miejscu,bo obcałowywała dziecko po rączkach.Dziecko było hospitalizowane przez 7 dni,a Lekarze w szpitalu byli zbulwersowani przepisanymi receptami na antybiotyk i sterydy u tak małego dziecka,zwłaszcza,że miały być podawane w domu.Oceniam tą lekarkę obiektywnie i nie jestem pod wpływem emocji,gdyż już dziecko jest zdrowe.Ogólnie lekarka jest miła,grzeczna.Pozdrawiam Panią lekarkę,ale...proszę,aby panować na emocjami i nie całować dziecka,nie każdy sobie tego na pewno życzy!!!

Miła, sympatyczna, otwarta, zapewne kompetentna, ale niestety - na błahe choroby, bo gdy dolega coś poważniejszego, to nie zleci dodatkowych badań. Jak ktoś wspomniał powyżej - leczy szablonowo.

Zadowolony z wizyty, zapisane leki dzialają

Zadowolony z wizyty, zapisane leki dzialają