lek. dent. Justyna Cygańczuk

Wyjątkowy profesjonalizm, cierpliwa, uczciwa, delikatna, zawsze w dobrym nastoju. Gorąco polecam dla dorosłych i dzieci.

ok bardzo dobra lekarka byłem na kilku wizytach

ok bardzo dobra lekarka byłem na kilku wizytach

Wielokrotnie ja i moja rodzina korzystalismy-i nadal korzystamy z wiedzy,kompetencji i niezwykle miłego i solidnego podejścia do pacjentów dr Justyny Cygańczuk. Jest jednym z niewielu lekarzy stomatologów,których mogłabym każdemu polecić,a znam ich niemało. Świetna w endodoncji,protetyka i "zwykłe" leczenie również na wysokim poziomie,a co najważniejsze-każdy pacjent jest dla Pani Doktor tak samo ważny i dla nikogo nie żałuje swojego czasu.

polecam gorąco. zawsze się bałam wizyt w gabinecie u stomatologa ale odkąd poznałam Panią Justynę to się zmieniło. Kiedy zgłosiłam się z bólem który promieniował z nieznanego miejsca bez problemu znalazła feralny ząb a poprzedni stomatolog bez potrzeby rozwiercił mi inny który nie wymagał natychmiastowego leczenia. Polecam i pozdrawiam :)

Było bosko. Miałem to nowe znieczulenie i siedziałem sobie jak na plaży pod parasolem :). Kobieto wybrałaś dobry zawód delikatność to Twoje drugie imię. Polecam panie z TOP-DENT

Kobieto wybrałaś dobry zawód delikatność to Twoje drugie imię.
Polecam panie z TOP-DENT

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lublin"?

Piotr Jurkowski

Chirurg stomatolog