lekarz Justyna Ferensowicz

Ginekolog

Pani Doktor kompetentna, solidna, miła i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jestem zadowolona po wizycie, zaufanie do lekarza jest sprawą podstawowa a przy Pani Doktor czułam się tak jak powinnam, bez obaw, bez stresu. Bardzo polecam! Dobrej pory nie spotkałam lekarza z takim podejściem. Pełna perfekcja.

Świetny lekarz.. gdyby nie ona przy moim lekarzu bym urodzila nie tydzien po terminie tylko by czekał chyba na zbawienie...gdyby nie pani doktor moje dziecko by nie przezyło..no i zainteresowanie po cesarce godne podziwu ..nawet mój lekarz sie nie przejął i stwierdził że wynajduje sobie preteksty w różnych sprawach i cesarka również nim była...masakra no ale dzięki pani Justynie i doktorowi Wieczorkowi wszystko się potoczyło płynnie i szybko..z góry dziękuje;)

Pani dr jest wspaniała! Podchodzi profesjonalnie do każdego pacjenta a medycyna zdaje się nie być tylko jej pracą ale także pasją. Naprawde polecam!

Pani doktor jest świetna! Badanie przebiega bezstresowo, pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Była to moja pierwsze wizyta u ginekologa (tym bardziej byłam wystraszona), a pani doktor Ferensowicz sprawiła, że czułam się swobodnie. Polecam ją każdej kobiecie!

Pani doktor Justyna Ferensowicz to najgorszy lekarz jakiego udało mi się spotkać w życiu. Nie wiem czy uda mi się wyjść cało i przeżyć ten koszmar , który mi zafundowała. 30 maja miałam założoną wkładkę Mirena przez doktor mmoja panią ginekolog, która jest cudowną kobietą i normalnie miałam miesiączkę 18 czerwca, niestety 1 lipca zaczęło się krwawienie, które ciągnęło się do 13 lipca kiedy to udałam się na wizytę prywatną do gabinetów J.A. Miedico w Rudzie śląskiej przy ulicy Niedurnego do doktor Ferensowicz dlatego, że moja pani doktor przebywała na ...

30 maja miałam założoną wkładkę Mirena przez doktor mmoja panią ginekolog, która jest cudowną kobietą i normalnie miałam miesiączkę 18 czerwca, niestety 1 lipca zaczęło się krwawienie, które ciągnęło się do 13 lipca kiedy to udałam się na wizytę prywatną do gabinetów J.A. Miedico w Rudzie śląskiej przy ulicy Niedurnego do doktor Ferensowicz dlatego, że moja pani doktor przebywała na urlopie od 1 do 31 lipca 2012.
Na wizycie doktor Ferensowicz stwierdziła, że trzeba zapisać antybiotyk- dostałam Ciprinex na 5 dni, mam zdjęcia z USG, że wkładka jest założona prawidłowo i leży w jamie macicy.
Zapytałam czy możemy przyciąć nitki, które są trochę za długie i mi trochę psuja komfort współżycia=- umówiłyśmy się na wizytę za tydzień czyli 20 lipca.
Na tej wizycie pani doktor przycięła mi nitki i ….. wyciągnęła Mirene z jamy macicy do szyjki i…. tak mnie odesłała do domu. Życząc wszystkiego dobrego- nie wiem czy chodziło jej o szybkie zapłodnienie- bo każdy lekarz powinien wiedzieć, że wkładka wysunięta nie zabezpiecza i nie spełnia swojej funkcji.
Ponieważ czułam , że coś jest nie tak w niedziele udałam się do szpitala w Goduli gdzie lekazre stwierdzili po zbadaniu i wykonaniu USG wkładka jest w szyjce, że możemy spróbować umieścić Mirene we właściwym miejscu.
Niestety zabieg nie przyniósł zamierzonego efektu i w poniedziałek wylądowałam wieczorem na izbie przyjęć w Goduli gdzie musiano usunąć mi Mirenę.
Dostałam antybiotyk Unidox ponieważ… we wtorek wyleciałam na urlop do TURCJI.
super wakacje mi zafundowała doktor Ferensowicz. Krwotok, gorączkę mimo Unidoxu, dodatkowe leczenie w Turcjii. A to wszystko dzięki doktor Ferensowicz za jedyne w sumie 260 zł (plus koszt Mireny do wyrzucenie tj, ok. 700z) no i zmarnowane wakacje.

A opinie o pani doktor umieszczę na pewno na wszystkich portalach internetowych o lekarzach co oczywiście zdrowia mi nie przywróci ale ostrzeże przed NIĄ inne pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ruda Śląska"?

Kolberga 28
41-710 Ruda Śląska