mgr Kamila Brodziakmgr Kamila Brodziak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Kamila Brodziak

Terapeuta, Psycholog, Psychoterapeuta

Witam serdecznie:) Nazywam się Kamila (Brodziak) Stefanik i jestem absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, o specjalności psychologia kliniczna, osobowości, zdrowia i psychoterapii. Jestem Psychoterapeutą Poznawczo Behawioralnym (dyplomowanym) Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB); członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). W pracy klinicznej wykorzystuję elementy Terapii Schematów.
Moim przekonaniem jest, iż czasem...

Pani Kamila Brodziak była drugim psychoterapeutą do którego trafiłam po próbie „s” i pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Na terapie uczęszczałam raz w tygodniu przez około 3 miesiące. Podczas terapii otrzymałam pomoc i wsparcie, oraz cenne wskazówki jak sb dalej radzić w życiu. Czułam, że pani Brodziak naprawdę chce mi pomóc, że nie jestem tylko „kolejnym pacjentem na liście”. Jest to psychoterapeuta z duża empatią, inteligencją i znakomitym poczuciem humoru. Dla mnie ogromne znaczenia miało to, że ktoś mnie w jakimś stopniu rozumiał. Moim zdaniem Pani Kamila Brodziak jest naprawdę specjalistą w swojej dziedzinie.

Serdecznie polecam terapię u Pani Kamili. Jest bardzo pozytywną i sympatyczną osobą. Wzbudza zaufanie zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do problemu. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam 🙂

Dzięki pani Kamili zdrowieję i stałam się szczęśliwszą osobą. Pani psycholog świetnie tłumaczy mechanizmy zachowań, jest zaangażowana w proces leczenia, mobilizuje do działania i wprowadzenia zmian w życiu. Jej pozytywne podejście ,,promieniuje'' na pacjenta, który z gabinetu wychodzi z uśmiechem i nadzieją.

Pani Kamila jest po prostu profesjonalistką. Osobiście jestem bardzo zadowolony z pomocy jaką mi udzieliła. Jest miła i sympatyczna :)

Pani Kamila jest znakomitą psychoterapeutką. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na właściwą osobę. Od samego początku wzbudziła moje zaufanie. Jest miłą, ciepłą i sympatyczną osobą a przy tym bardzo profesjonalną. Z wielkim zrozumieniem i uprzejmością prowadzi każde spotkanie. Potrafi słuchać, zadaje trafne pytania, nie ocenia i w świetny sposób potrafi motywować do dokonywania zmian w naszym myśleniu a tym samym w życiu. Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, przewartościowałam swoje życie, pozamykałam sprawy z przeszłości i teraz mogę na nowo zacząć życie, już jako pewna siebie i dojrzała kobieta. ...

Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, przewartościowałam swoje życie, pozamykałam sprawy z przeszłości i teraz mogę na nowo zacząć życie, już jako pewna siebie i dojrzała kobieta. Ponadto na każdej wizycie otrzymałam praktyczne wskazówki i metody, dzięki którym teraz wiem jak postępować w sytuacji pojawienia się lęku czy też zwątpienia w siebie i swoje możliwości.
Terapia okazała się niesamowitym doświadczeniem, czuję w sobie ogromną zmianę, jestem spokojniejsza ale przede wszystkim silniejsza jako kobieta, wzrosło moje poczucie własnej wartości. Dzięki pomocy Pani Kamili inaczej postrzegam siebie i swoje życie, znowu się uśmiecham i chce mi się żyć!!!:)
Z pełną świadomością polecam i zachęcam do terapii osoby, które nie wiedzą jak pokonać trudności życiowe.
Dziękuję serdecznie Pani Kamilo za ciepłe słowa, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.
Pozdrawiam
Ewelina B.

Wciąż poszukujesz "Terapeuta Rzeszów"?

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Rzeszowie
ul. Siemieńskiego 17