lekarz Karol Lassota

2,4
2,6
2,1

Wizyta u tego lekarza to porażka. Beznadziejne podejście do pacjenta podczas wizyty z powodu wyjęcie szwów. Na pytania odpowiada z łaską jakby był niezadowolony, że pacjent o coś pyta... Środki ochrony osobistej typu rękawiczki czy choćby dezynfekcja rąk nie wspominając o maseczce i przemyciu blizny po zabiegu to marzenie. Stanowczo odradzam!

Tragiczne podejście do pacjenta. Brak empatii. Poświęcony czas to może 2 minuty.Wogole nie tłumaczy choroby, Nie polecam!!!

Od początku z pretensją do pacjenta, z oczekiwaniem, że znasz się na medycynie, brak zrozumienia człowieka i sytuacji, brak rzetelnego przekazania informacji, brak empatii. Nie polecam

wspanialy lekarz ogromna wiedza i kompetencja polecam

wspanialy lekarz ogromna wiedza i kompetencja polecam

byłem z wezwaniem to mnie odprawił do domu bo bo jest zmeczony i niechce mu sie i ze ma sie zagojic i jezeli bedzie bolec to wtedy mi wytnie ciało obce z reki tak nie powinno sie postepowac z pacjentem

Bardzo dobry specialista.Polecam wszystkim. A stan szpitala w ktorym pracuje nie zależy od niego i nie należy przez ten pryzmat oceniac jego wiedzy i umiejętności.

Strasznie nie miły gość wręcz chamski i wulgarny. Placówka którą się zajmuje i opinie o niej są najlepszą wizytówką jego samego. Odział chirurgiczny w Złotowie woła o pomstę do nieba! Pacjęci pozostawienia samym sobie, brudno, pielęgniarki nic tylko siedzą w swoim pomieszczeniu i zajmują się rozmowami. Ogólnie po pobycie mojego ojca na tym odziele mam traumatyczne wspomnienia. Nim ktokolwiek położy tam kogoś bliskiego niech najpierw rzuci okiem na ten odział to mu zobrazuje więcej niż moje 1000 słów.