Katarzyna Kleczkowska

Położna

Koszmar.Tak wspominam swój poród 5 lat temu z p. Katarzyna. Bardzo bolesne badania przed i w trakcie.Mimo korzystania z toalety założyła mi cewnik na dosłownie 5 min. Konsekwencją tego była poważna infekcja układu moczowego dlatego 2 dni po wyjściu wróciłam do szpitala a w konsekwencji leczenia antybiotykiem dostałam grzybicy w kanalikach mlecznych w piersiach której długo nikt nie mógł zdiagnozować a ból był olbrzymi. Ponadto p. Kasia mimo mojej niechęci zrobiła mi bardzo duże nacięcie,które nie goilo się i ponownie zostałam skierowana do szpitala. Cały proces dojścia do względnej normy ...

do szpitala. Cały proces dojścia do względnej normy miejsc intymnych (zagojenia sie rany naciecia) trwał 6 mies! Po 2 latach urodziłam kolejne tak samo duże dziecko bez żadnego nacięcia!
Bardzo żałuję współpracy z p. Kasia. Nie wykonała swojej pracy dobrze. Nie uważam jej za kompetentna a już zupełnie za delikatna osobę. Poród był potwornie męczący a dodatkowo na koniec zmuszona zostałam do położenia się na fotel czego nie chciałam i porodu w tej pozycji. Kolejny poród był zupełnie inny. Spokojny ,bez nacięcia, cewnikow i komplikacji. Mogłam tez decydować o pozycji w jakiej jest mi najwygodniej rodzic. Nie polecam

Wspaniala polozna I bardzo troskliwa, byla przy moim cesarskim cieciu w maju 2016, wspierala I pomogla dojsc do siebie jak juz bylo po wszystkim. Bardzo ciepla I kochana , czulam sie z nia naprawde swietnie. Goraco polecam!

Rodziłam z p. Kasią ponad rok temu. Nie jestem zadowolona z jej usług. W terminie porodu zaprosiła nas do szpitala i w czasie badania, bez pytania i informowania co robi zrobiła bardzo bolesny masaż szyjki, który miał wywołać poród. Faktycznie poród zaczął się następnej nocy. W czasie porodu p. Kasia kontrolowała stan dziecka, wzywała lekarzy kiedy trzeba, ale była niemiła, nie potrafiła "wyczuć" pacjentki i jej potrzeb, wesprzeć jej. Bardziej krzyczała niż pomagała. Nie jestem zadowolona z jej usług i szkoda, że wydałam za takie traktowanie tyle pieniędzy.

Bardzo kompetenta połozna, rodzac z nią czulam sie bezpiecznie, caly czas monitorowala tetno malucha i co jakis czas kontrolnie przysylala lekarza. Nasz porod skonczyl sie cesarka ale Pani Kasia caly czas byla ze mna. Nawet po kilku dniach jak bylismy w szpitalu interesowala sie nami. Polecam

rodzilismy z p.Kasia kilka tygodni temu i byly to jedne z najpiekniejszych chwili w moim zyciu. Kasia caly czas mowila "popchnij Malucha z miloscia, delikatnie lagodnie...jestes Mama.." te slowa potrafily dac mi sile gdy myslalam ze juz jej nie mam. dzieki niej nasze dziecko urodzilo sie zdrowe kochane ...to najpiekniejsze momenty pozostana z nami na zawsze

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski