Katarzyna Kobusińska

Reumatolog

3,7

Pani doktor Kobusińska to osoba, która swój zawód wybrała nieprzypadkowo. Jest oddana pacjentowi, kompetentna i życzliwa. Leczyła przez kilka lat moje córki. Polecam każdemu pacjentowi, który chce się czuć zaopiekowany i dobrze leczony.

ja niestety mam mieszane uczucia co do pani doktor, nie dość że mojemu synkowi nie pomogła to ostatnie 2 wizyty zakończyła zdaniem "ja już nie wiem co mam z nim zrobić", moje dziecko jest leczone od 4 lat w Poznaniu i dopiero tam rozpoznano, że syn został dodatkowo nadkażony yersinią i wykonano szereg badań, których nie zrobiono w Bydgoszczy. Nie wiem co by sie stało z moim dzieckiem gdybym nie przeniosła leczenia do Poznania.

Bardzo polecam Panią dr.K.Kobusińską. Pomogła nam w leczeniu córki,dzięki Pani doktor znaleźliśmy sponsora który opłacał leczenie córki lekiem biologicznym,rozpoznała wszystkie choroby związane z podawaniem sterydów(gdyż wcześniej leczyliśmy córkę w poznaniu i tam nie została poddana badanią na efekty podawania sterydów). Polecam

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Bydgoszcz"?

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46

DOKTOR