Reumatolog Bydgoszcz

lekarz Eleonora Piotrowska

Reumatolog

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Lekarz starej daty. Wysoka kultura osobista, przemiła osoba. Bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad na temat dolegliwości i kompleksowo podeszła do leczenia. Efektów na razie nie znam ale póki co p. Doktor zaskarbiła sobie 100% mojego zaufania. Dawno żaden lekarz nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia.
Opinia dodana przez: Jula

Wieslawa Drozd

luxmed
choloniewskiego 46
82-127 Bydgoszcz

Pani Doktor prowadzi mnie już od ponad roku i jest bardzo ciepłą osobą. Po poprzednim reumatologu, gdzie miałam mieszane doświadczenie i nie czułam efektu stosowanego leczenia udałam się do nowego lekarza i zmiany w leczeniu przyniosły mi o wiele silniejsze, pozytywne skutki niż jak wcześniej.
Opinia dodana przez: Aneta

dr Piotr Ignaczak

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Doktor IGNACZAK, świetny diagnosta. Rozpoznał u mnie sarkoidozę i skierował na dalsze potwierdzenie choroby. Chorobą rzadka i bardzo uciążliwa w funkcjonowaniu. Jestem po pełnej diagnostyce i bardzo, bardzo dziękuję za okazaną pomoc i trafność.
Wdzięczna pacjentka Magda S. Pozdrawiam p. Doktorze.
Opinia dodana przez: Magdalena.

Małgorzata Bethke

Centrum Reumatologii

Bydgoszcz

Pani doktor jest wspaniała, bardzo mi pomogła. Jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Co więcej, odkryła u mnie chorobę spoza swojej specjalności. Trafiłam też do niej z polecenia kilku osób. Nie rozumiem jak można na temat tak kompetentnego lekarza wypowiadać się negatywnie.

Katarzyna Kobusińska

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Pani Kobusińska to zdecydowanie lekarz z powołania. Specjalnie przyjechała wcześniej do pracy, żeby moc jak najszybciej mnie zbadać. Pani doktor bardzo skupiła się na diagnostyce mojego problemu i mimo dobrych wyników wierzyła mi, gdy mówiłam, ze boli- wytrwale szukając źródła. Niezwykle ciepła, uprzejma i troskliwa osoba- dzięki niej po wędrówce od lekarza do lekarza w końcu wiem co mi dolega co pozwala zmniejszyć ból i zwiększyć szanse na normalne życie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Wolańska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Byłam u niej kilka lat temu i stwierdziła łuszczycowe zapalenie a okazało się że to było rzs nie polecam szkoda czasu
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Małgorzata Targońska

Reumatolog, Internista

ul. Kijowska 6/5
85-703 Bydgoszcz

Bardzo dobra lekarka .Jedyny problem to,że czeka sie długo w kolejce ,ponieważ pani doktor ma zawsze dużo pacjentów.

lekarz Danuta Grodzka

Internista, Reumatolog

Sułkowskiego 12/1
85-655 Bydgoszcz

Bardzo opryskliwa, zawsze spóźniona, bez słowa przepraszam, często wychodzi w trakcie przyjmowania, ma pacjentów za nic! Recepty i wpis do kartoteki Pani doktor robi ręcznie w dobie gdzie wszędzie jest elektronika!

dr n. med. Krystyna Maćkowska

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Bydgoszcz

byłem pacjetem tego lekarza i bardzo powaznie chory i dzieki tej lekarce jeszcze zyje jest osobą godną zaufania

lekarz Jadwiga Marzec

Internista, Reumatolog