Reumatolog Bydgoszcz

dr n. med. Krystyna Maćkowska

Reumatolog, Kardiolog dziecięcy

Bydgoszcz

byłem pacjetem tego lekarza i bardzo powaznie chory i dzieki tej lekarce jeszcze zyje jest osobą godną zaufania

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Lekarz starej daty. Wysoka kultura osobista, przemiła osoba. Bardzo szczegółowo przeprowadziła ze mną wywiad na temat dolegliwości i kompleksowo podeszła do leczenia. Efektów na razie nie znam ale póki co p. Doktor zaskarbiła sobie 100% mojego zaufania. Dawno żaden lekarz nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia.
Opinia dodana przez: Jula

Bydgoszcz

WSPANIAŁY LEKARZ ,CZASAMI SUROWY I BEZPOŚREDNI PONIEWAŻ STAWIA NA DOBRO PACJENTA .
JESTEM MU NAPRAWDĘ WDZIĘCZNA BARDZO MI POMÓGŁ

dr n. med. Piotr Kalmus

USG ortopedyczne, Reumatolog

Bydgoszcz

Do Pana doktora trafilam z dosc silnym bolem wszystkich stawow,ponadto towarzyszylo mu wypadanie wlosow,afty w ustach, zas na twarzy pojawila sie dziwna czerwona plama. Za wizyte z usg zaplacilam 200zl, nigdy nie spotkalam sie z taka ignorancja ze strony lekarza, dodam ze mam 34 lata i podobne objawy od 4 ,odkad urodzil sie moj syn. Pan doktor wyraznie sugerowal fanaberie,na koniec powiedzial,iz mam sie tymi bolami nie przejmowac,bo czasami kazdego ...
Opinia dodana przez: Iwona

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Świetny lekarz, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem, a nie bezsensownym użalaniem się nad pacjentem i głaskaniem go po głowie. Co nie zmienia faktu, że jest szalenie sympatyczny i uprzejmy. Rzeczowy i kompetentny, udzieli odpowiedzi na każde nurtujące pacjenta pytanie nie recytując fragmentów podręcznika reumatologii. Będąc jego pacjentem nie jest się jednostką chorobową tylko człowiekiem. Zdaje on sobie sprawę z tego, że człowiek przewlekle chory nie chce całego życia podporządkować ...

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Pani doktor Kobusińska to osoba, która swój zawód wybrała nieprzypadkowo. Jest oddana pacjentowi, kompetentna i życzliwa. Leczyła przez kilka lat moje córki. Polecam każdemu pacjentowi, który chce się czuć zaopiekowany i dobrze leczony.

Opinia dodana przez: katarzyna

ul. Kijowska 6/5
85-703 Bydgoszcz

Bardzo dobra lekarka .Jedyny problem to,że czeka sie długo w kolejce ,ponieważ pani doktor ma zawsze dużo pacjentów.

Centrum Reumatologii

Bydgoszcz

Pani doktor jest wspaniała, bardzo mi pomogła. Jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Co więcej, odkryła u mnie chorobę spoza swojej specjalności. Trafiłam też do niej z polecenia kilku osób. Nie rozumiem jak można na temat tak kompetentnego lekarza wypowiadać się negatywnie.

luxmed
choloniewskiego 46
82-127 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta u reumatologa i trochę się denerwowałam, jednak okazało się że pani doktor to miła, kompetentna i godna polecenia osoba. Widzę efekty prowadzonego przez nią leczenia i mogę polecić ją każdemu z problemami natury reumatologicznej.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Bardzo uprzejma, dokładna w badaniu, leczeniu, poświęca wiele czasu pacjentowi, skuteczna w leczeniu nawet bardzo trudnych, skomplikowanych schorzeń. Godna polecenia.

Reumatolodzy w Bydgoszczy