Katarzyna Nielepkowicz

Medycyna estetyczna

bardzo polecam panią doktor, jestem bardzo zadowolona z jej usług. zdecydowałam się na zabieg nićmi barb, zabieg był bezbolesny i umiejętnie przeprowadzony. nie było żadnych komplikacji i mogłam od razu cieszyć sie efektem.

Dr Nielepkowicz to dobry specjalista w zakresie medycyny estetycznej. Zabieg nićmi PDO przyniósł oczekiwane rezultaty, warto było trochę zaoszczędzić pieniędzy i go zrobić. Wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone, potem szczegółowe instrukcje, co można, a czego nie można robić. Generalnie polecam. Ja jestem zadowolona.

Zabieg nićmi PDO przyniósł oczekiwane rezultaty. Rzeczywiście skóra jest bardziej elastyczna oraz gładsza. Dr Nielepkowicz świetnie przeprowadziła mnie przez cały zabieg, potem wyjaśniła, jak mam o siebie dbać. Polecam.

Pani Kasia sprawiła, że przestałam wyglądać na starszą niż jestem. Porobiły mi się spore zmarszczki na czole oraz przy nosie. Próbowałam je tuszować pudrem i fluidem, ale na niewiele się to zdało. A tu wystarczył botox w niewielkiej ilości. Moja skóra na twarzy jest elastyczna i gładka. Polecam ten gabinet.

Świetna kosmetyczka, byłam u niej nieraz, zmiany raczej nie przewiduję. Polecam szczególnie zabiegi na twarz - odprężenie, odświeżenie i przy okazji gładsza cera.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Wrocław"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44