lekarz Katarzyna Szczepaniak-Sokal

Lekarz rodzinny

To najwspanialsza pani doktor,cudowny człowiek,ma otwarte serce dla każdego.To nasza kochana pani doktor.

Pani doktor to lekarz,który zasługuje na same pochwały; jest bardzo dokładna, z czymkolwiek się do niej pójdzie dokładnie zbada, czy to brzuch czy głowa bada słuchawkami, sprawdza gardło, mierzy ciśnienie. Jeśli pacjent dawno u niej nie był pisze skierowanie na badania ogólne, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku a nie jak u innych lekarzy pacjent chory przewlekle robi wyniki prywatnie, bo lekarz nie chce dać mu skierowania, chociaż mu się ono należy:)

Bardzo dobra doktor jest jak najbardziej kompetentna oraz uprzejma i jako pacjent mam poczucie , że jestem pod dobrą opieką podoba mi się ,że bardzo interesuje się pacjentem nawet przypomina o badaniach jak ma się stałą chorobę pyta jak się człowiek czuje i w ogóle jest bardzo dobrym lekarzem ja przynajmniej nie miałam takiego dobrego lekarza Na NFZ.

Pani doktor, to KTOŚ! Traktuje nas - pacjentów jak należy - "nie patrzy na zegarek". Cieszymy się z mężem z dobrego wyboru -Urszula i Stanisław

Pani doktor, to KTOŚ!
Traktuje nas - pacjentów jak należy - "nie patrzy na zegarek".
Cieszymy się z mężem z dobrego wyboru -Urszula i Stanisław

SUPER LEKARZ! LEPSZEGO NIE ZNAJDZIECIE :) UPRZEJMA, ZAWSZE DORADZI, POŻARTUJE. PRZEDE WSZYSTKIM NIE ROBI ŁASKI, JAK NIEKTÓRZY LEKARZE...

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Głogów"?

NZOZ MEDICUS
Kościuszki 36