lekarz Katarzyna Urbańska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Obrosla w piórka zapomniała że jest dla ludzi A nie ludzie dla niej to dzięki nam tu jest nich nie zapomina o tym

wszystko super.zeby kazdy lekarz byl taki jak Pani doktor.

wszystko super.zeby kazdy lekarz byl taki jak Pani doktor.

Dr Urbańska stara się zawsze brać pod uwagę całościowy stan pacjenta. Niektórzy zżymają się, że nie przepisuje im antybiotyków, ale przy infekcjach wirusowych, których obecnie mamy większość, antybiotyk nic nie da. Ja jestem cukrzykiem i zawsze otrzymywałem od Pani dr porady dostosowane do mojego stanu zdrowia. Poza tym przypomina o profilaktyce zdrowotnej, szczepieniach itd. No i do tego jest fajną, atrakcyjną kobietą, ale to zupełnie na marginesie:)

Leczyłem się w klinice kardiologicznej UM w Łodzi. Analizując ustawienie leczenia choroby serca przez dr Urbańską profesorowie stwierdzili, że "to doskonała specjalistka". Potwierdzam to w całej rozciągłości.

Bardzo uprzejma lecz leczy witaminami... Zamiast przepisać antybiotyk to człowiek męczy się dwa tygodnie leżąc w łóżku by wyzdrowieć. Zamiast skierować do specjalisty mnie z alergią to rok w rok przepisuje to samo bezskutecznie.

Bardzo uprzejma lecz leczy witaminami...

Nie mam zastrzeżeń jako do pediatry.Ma fajne podejście do dzieci,niczego nie robi na siłę.Za to u dorosłych każdy problem potrafi powiązać z otyłością-jeśli jest,a jeśli nie ma to na pewno się pojawi.Przy czym nie sugeruje wizyty u dietetyka za to poleca diety z czasopism.Odważe się też stwierdzić,że za bardzo "wyręcza" lekarzy specjalistów.

Dr Urbańska jest świetną lekarką - wiele razy byłam u niej z moimi chorowitymi dziećmi - zawsze była właściwa diagnoza i leczenie. Co do wizyt uważam, że nieraz poświęca pacjentom za wiele czasu kosztem swojego odpoczynku. Wizyty trwają nawet 30 minut - i to w zwykłej wiejskiej przychodni.

Pani doktor jest osobą kompetentną, dobrym diagnostą i niezmiernie uprzejmym człowiekiem. Nie skąpi na badaniach specjalistycznych, kiedy tylko zachodzi potrzeba, kieruje pacjenta do odpowiedniego specjalisty, często sama umawiając wizytę. Polecam każdemu!