lekarz Krasimira Kurnicka

Najlepszy stomatolog jakiego znam, Pani doktor uratowała mi dwa zęby trudnym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem i cały czas bardzo miła, uprzejma, cierpliwa i delikatna. Opatrunek czy plomba nigdy nie wypadły, a mam z tym negatywne doświadczenia z innych gabinetów. Leczenie bezbolesne. Niesamowity człowiek i lekarz. Dojeżdżałam aż z Radzymina na wizyty komunikacją miejską.

Wspaniały fachowiec godny zaufania. Swoją pracę wykonuje na piątkę - koszt wizyty stosunkowo niski do innych gabinetów stomatologicznych. Pani doktór to fachowiec i anioł. Polecam p.dok.K.Kurnicką wszystkim zainteresowanym. Grażyna 15.12.2012r.

Wspaniały fachowiec godny zaufania.
Swoją pracę wykonuje na piątkę - koszt wizyty stosunkowo niski
do innych gabinetów stomatologicznych.
Pani doktór to fachowiec i anioł. Polecam p.dok.K.Kurnicką
wszystkim zainteresowanym.
Grażyna