dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gastroenterolog, Internista, Gastrolog

Wyjątkowo uprzejma , fachowe podejscie do pacjenta, tłumaczy stan faktyczny chorobowy , w naszym środowisku wyjątkowa .Pomimo młodego wieku prawdziwy lekarz z powołania .

Wspaniały lekarz. Gdyby każdy taki był..... służba zdrowia przypominałaby Leśną Górę

pani doktor jest bardzo przyjazna pacjentowi z góry nie zakłada ze chory to wróg jak robia to inni lekarze .Bardzo polecam

Badania gastrologiczne nie należą do przyjemnych,ale na ile miałam z Panią Doktor do czynienia jest rewelacyjna; z góry nie zakłada,że to ta czy ta choroba,dopóki nie upewni się,że na pewno-wysyła na komplet badań,które mają potwierdzić lub wykluczyć chorobę;miła, rzetelna,dociekliwa,poświęca uwagi tyle,ile pacjent jej potrzebuje;polecam

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Wnikliwie i kompleksowo podchodzi do problemów. Wykonywane przez nią badania endoskopowe są robione delikatnie i z dużą odpowiedzialnością.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Kraśnik"?

Centrum Medycyny Rodzinnej Gliniewicz i Spółka Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Jawna- Przychodnia dla dorosłych
Sikorskiego 11

20-607 Lublin
Kraśnik filia nr 5
Narutowicza 1/10
23-200 Kraśnik
Niepubliczny ZOZ ,,Medycyna Rodzinna" s.c.w Kraśniku Zofia Antoniuk, Maryla Gil, Edyta Błądek
Juliusza Słowackiego 3B
23-210 Kraśnik