lekarz Krystyna Lipkowska

Okulista

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Szczerze polecam, Pani doktor jest konkretna, nie owija w bawełnę, odpowie na każde pytanie i tłumaczy chorobę. Wykonywała zabieg sondowania kanalików łzowych u mojego 10- cio miesięcznego synka. Wszystko skończyło się dobrze, żałuję tylko że tak późno wybrałam się do Pani Lipkowskiej.Polecam !!!

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, z niezwykłym podejściem do małego pacjenta. Wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Pomimo wizyty prywatnej badanie wzroku synka wykonała na oddziale za darmo. Koszt wizyty, jak na gabinet prywatny nieduży 50 zł. Szczerze polecam!!!

anioł nie lekarz wszyscy odmówili a p.doktor uratowała mojego synka od ślepoty .Próbowałam w całej Polsce niewiedząc że taki specjalista jest w Bydgoszczy. Kochamy Panią Pani Doktor.

U Pani doktor leczę sie od lat, miałam robioną koretkę zeza dwukrotnie, jestem zadowolona z wizyt prywatnych jak i tych w szpitalu.

Wciąż poszukujesz "Okulista Bydgoszcz"?

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz