lekarz Krzysztof Baczyński

Lekarz rodzinny

Szybka konkretna wizyta, dobra diagnoza. Lekarz na pewno godny POLECENIA. Pozdrawiam wdzięczny pacjent

Ja również polecam dr. Baczyńskiego. Dobry fachowiec, świetny człowiek i uczciwy lekarz! Trafne w setno diagnozy choroby i sposoby jej wyleczenia. POLECAM!

POLECAM!

Personel rewelacja miła atmosfera.Dr.Baczyński miły,sympatyczny,profesjonalny i fachowiec jakich mało. Dziękujemy Panie doktorze za wszystko.

Najlepszy lekarz w rejonie :) POLECAM!! Fachowe podejście do chorego. Serdecznie pozdrawiam wdzięczny pacjent!

Gdyby nie wózek dostał by po mordzie poprostu cham na resorach nie jestem wstanie znalezdz epitetów które by określiły obecne zachowanie tego lekarza..... Ps .ale 10 lat temu był całkiem spoko

Ps .ale 10 lat temu był całkiem spoko

Odradzam. Gorszego konowała w chodzieży nie ma

Odradzam. Gorszego konowała w chodzieży nie ma

Fachowa miła i kompetentna obsługa . Trafne diagnozy choroby i sposoby jej wyleczenia .

Miły człowiek, dobry lekarz, a co najważniejsze wizyta w gabinecie szybka, kokretnie na temat. Plusem jest to że nie trzeba przychodzic na konkretna godzine tylko jak jest pusto w przychodni to od razu jestem zalatwiona bez jakiś problemów. Na 100% będę uczęszczać dalej do tego dokotora.

bardzo dobry lekarz polecam ! POZDRAWIAM

bardzo dobry lekarz polecam ! POZDRAWIAM

Wspaniały lekarz, miły skromny i spokojny człowiek. Wizyta w gabinecie przyjemna i na temat. Pozdrawiam wdzięczny pacjęt.