lekarz Krzysztof Ciesielski

Pan doktor jawnie robi sobie jaja z ludzi bylem umówiony na wizytę po czym stałem w kolejce 2,5 h po to żeby usłyszeć że mnie Pan doktor nie przyjmie bo jest 17:30 a on pracuje do 18 i zabiegów juz nie robi. Wyznaczył nowy termin na godzinę 17 wstawiłem się na 16 po czym znów usłyszałem że nie zostanie mi wykonany zabieg ponieważ jest dużo ludzi a Pan doktor pracuje do 17:30. I ja się pytam po co wy nam zabieracie składki zdrowotne skoro i tak się do was dostać nie można Pan doktor bardzo szanuje swój czas tylko szkoda ze pacjentów nie. Panie doktorze i nie tylko Pan pracuje bo ja przez te dwa dni musiałem brać wolne żeby do Pana dotrzeć a Pan swoje pieniążki wezmie a mi nikt nie zwróci. Dziadostwo. Pozdrawiam odezwę się prywatnie myślę że przyjmie mnie Pan od ręki...

Człowiek duszą konkretny i kompetentny ma właściwe podejście do pacjenta poświęca swój czas i umiejętności polecam

pan doktor jest wspaniałym lekarzem przekonałam sie o tym osobiscie dwa lata temu kiedy przeprowadził mi operację na przepukline z którą chodziłam dwa lata on jeden mi pomógł spośród wszystkich chirurgów u których byłam

Przeprowadził operację po której jest dobrze i czeka mnie jeszcze jedna pod jego nadzorem.Polecam go innym.

Świetny specjalista. Jako pierwsy poprawnie zdiagnozował chorobę mojego brata i idelanie popworwadził leczenie. Polecam! Odpowiedni człowiek na odpowednim mijscu. Lekarz z powołania.

Do doktora trafiłam przypadkiem.Operacja udana,żadnych komplikacji.Jedyne koszta jakie poniosłam to wizyta po operacji.Bardzo sympatyczny i wesoly człowiek.Moge polecić innym pacjentom.

Sprawa załatwiona idealnie. Koszty poniosłem tylko przy pierwszej wizycie. Operacja kolana przebiegła znakomicie sprawność została przywrócona prawie w 100%. Mega polecam!

Rok temu miałem przeprowadzony zabieg chirurgiczny . Tak wspaniale został wykonany , że kaleką jestem już do końca życia .

Bardzo porządny gościu warto do niego trafić

Bardzo porządny gościu warto do niego trafić

Bardzo ciepły, miły lekarz. Wierzę w jego kompetencje i mam do niego zaufanie.

Bardzo ciepły, miły lekarz. Wierzę w jego kompetencje i mam do niego zaufanie.