lekarz Krzysztof Gązwa

Ortopeda, Traumatolog

2,9
2,7

Prywatnie stara się odpowiadać na pytania i jest w miarę ok. Cena za wizytę 150 zł trochę wysoka. Wypisał kartę, ale już więcej do niego nie pójdę. Strata czasu i pieniędzy. Fakt, odsyła na wizytę na NFZ po skierowania, ale wizyta w przychodni to jakaś porażka. Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Nie można o nic zapytać, bo i tak nie uzyska się odpowiedzi. Traktuje z góry.. Nie polecam. Już trochę czasu minęło od wizyty, bo nie chciałam oceniać w emocjach. Może i są ludzie, którym pomógł i był dla nich miły, ale mnie nie pomógł. Na tych dwóch wizytach dało się odczuć jakby to były dwie różne osoby - uprzejmość prywatnie i nieuprzejmość w przychodni. Przykre to. Naprawdę jest wielu innych lekarzy z normalnym podejściem do pacjenta.

Może być aczkolwiek są lepsi ortopedzi. Stara się, zleca badania. Nie można narzekać na niego. OK, ok.

Swietny lekarz, mily usmiechniety a co najwazniejsze stara sie pacjetowi jak najbadziej pomoc. Ja aktulanie chodze do tego Ortopedy i jestem bardzo zadowolona ze wlasnie ten Lekarz pomaga mi wyjac na prosta. :) Polecam !

tragedia, nie polecam, nie wysłał mnie na żadne badania, nie udzielił żadnych porad co do dalszego leczenia, on zakończyl moje leczenie a noga dalej do naprawy !!

powinien pracowac w rzezni a nie leczyc ludzi ...... cham i gbur nie zna sie na rzeczy strasznie nie przyjemne wizyty

Przez tego Pana mógłbym być dzisiaj kaleką, na szczęście poszedłem do innego specjalisty, który mnie wyleczył. Może gdybym dał p. Gązwie kopertę z pokaźna sumą pieniędzy to zająłby się mną tak jak powinno. Na szczęście na mnie nie zarobił! Zdecydowanie nie polecam.

Byłem kiedyś jako pacjent, obecnie jestem lekarzem - od wizyty upłynęło 2 lata. Podsumowując wszystko nie mogę wystawić temu panu w żadnym wypadku oceny pozytywnej !

Świetny fachowiec z wieloletnim doświadczeniem. Nie rozumiem poprzednich opinii, jacyś zazdrośnicy to piszą? Ortopedia nie stanowi dla niego zagadki, zdecydowanie polecam!!!

Ortopedia nie stanowi dla niego zagadki, zdecydowanie polecam!!!

ewidentny brak wiedzy i uzależnienie ewentualnej pomocy od zawartości koperty. szkodnik !!!

ten niby lekarz tak mi złożył kość udową że teraz mam krótszą noge o 4 cm,nie polecam tego lekarza !!!!!!