Krzysztof Jakubowski

Homeopata, Pediatra

Syn wylecZony z nawracajacych oskrzeli, duszności i astmy .... Polecam , super kontakt z lekarzem , trafne diagnozy i wychodzimy z choroby bez antybiotyków !!!

Rewelacyjny lekarz. Wyleczył mnie granulkami z zapalenia zatok w I trymestrze ciąży. Córka ma 6 lat. Trafiła do dr Jakubowskiego w pierwszym tygodniu życia. Miała silną alergię, skazę białkową i super leniwe jelita. Przez 6 lat raz dostała antybiotyk, bo lekarz był akurat na urlopie. Alergię leczymy nadal , choć jest dużo lepiej. Jelita pracują rewelacyjnie!!!! (córka wcześniej miała co 6 dni lewatywy, teraz wypróżnia się codziennie rano, bez problemu). Wszelkie infekcje, jak i laryngit leczylismy granulkami. Córka lekarza uwielbia, a rodzice mają ogromne zaufanie:)POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista, mam dwójkę dzieci w wieku 3 i 4 lata cały czas walczyłam z katarami i przeziębieniem, angina u dzieci , odkąd jeździmy na wizyty do Pana Jakubowskiego choroby "zniknęły" dla nas. Kilka kuleczek homeopatycznych i katarek znika. POLECAM

Kilka kuleczek homeopatycznych i katarek znika. POLECAM

jak narazie jestem zadowolona , lekarz wyleczył dzieci bez antybiotyków juz z kilku infekcjji

Lekarz w 100%,leczyłam u pana doktora trójkę swoich dzieci,dziś maja po 14,12 i9 lat i od tego momentu jeżeli chorują to przechodzą chorobę lagodnie,kontakt z dziećmi ma wspaniały,chętnie do doktora wracają,nic dodać nic ujac

Wciąż poszukujesz "Homeopata Gostyń"?

ul. Graniczna 6 EF

ul. Graniczna 6 EF