lekarz Krzysztof Stanek

Internista, Lekarz rodzinny

Lekarz godny polecenia dobrze leczy.Nigdy się na nim nie zawiodłam szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.Sto lat panie doktorze

Lekarz bardzo dobry.Potrafi dobrze leczyć szkoda,że takich lekarzy jest coraz mniej.Polecam potrafi naprawdę pomóc.Uratował życie mojemu bratu,pomógł mojej Mamie a t

Lekarz nie powinien zostać dopuszczony do wykonywania tego zawodu. Jest arogancki, brak mu lekarskiego zaangażowania, moim i nie tylko zdaniem "odwala pańszczyznę" Choć ma bardzo długi staż pracy jako chirurg w przychodni na ul. Kozielskiej oraz lekarz POZ - obecnie na ul. Bojkowskiej, nie poleciłbym go nawet największemu wrogowi. Kpina nie lekarz. Nie dałbym mu psa leczyć, cóż dopiero ludzi.

Lekarz nie powinien zostać dopuszczony do wykonywania tego zawodu.
Kpina nie lekarz.
Nie dałbym mu psa leczyć, cóż dopiero ludzi.

Pan Stanek to specyficzna osoba z innym sposobem bycia. Jednak do pacjenta podchodzi indywidualnie. Na szczęście nie sugeruje się opisem radiologa i sam ocenia zdjęcia, bo zna się na tym doskonale. Ogólnie rzecz ujmując jest bardzo dobrym lekarzem, a o takich ciężko teraz niestety.

Najlepszy z lekarzy, u ktorych bylem. Prawidlowo przeprowadzona diagnostyka, umozliwiajaca stwierdzenie nieprawidlowosci.

Jest wporządku chociaż ma swój styl bycia zna się nie tylko jako internista ale był świetnym chirurgiem tylko przez głupotę i zachłąnność p. Dr. Stefańskiego Dyrektora Przychodni Specjalistycznej w Gliwicach, ul. Kozielska 4, który dawno był iść na emeryturę, Dr Stanek odszedł ze swojego zawodu jako chirurg i przeszedł do Unii Brackiej jako lekarz POZ i także się sprawdza. Może nie jest zbyt grzeczny ale za to nie jest zakłamany i dlatego też go POLECAM !!!!!!!

Szkoda że pana doktora oddelegowali do innej przychodni :(. Bardzo fajny pan doktor, lubiłam do niego chodzić, bo jest uprzejmy dla pacjenta, indywidualne podejście do pacjenta ma, i poza tym ma poczucie humoru :) - i o to chodzi. Nie to co lek. Czambor-Książek - takich omijać z daleka.