lekarz Krzysztof Szulc

Neurolog

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również. Pozdrawiam

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również.

Pozdrawiam

Super lekarz - w moim przypadku szybkie rozpoznanie - operacja- najważniejsze ból minął - dziękuje.

Planuje zapisać mamę na wizytę do dr Szulca czy orientuje się ktoś ile kosztuje wizyta i jak długo trzeba czekać?

Doktor przeprowadza szczegółową rozmowę oraz poświęca pacjentowi sporo czasu. Jest wyrozumiały. Używa fachowych terminów i bardzo łatwo potrafi pacjenta uspokoić.

Kilka lat temu zaczęły się u mnie problemy zdrowotne, biegałam od lekarza do lekarza, straszona Bóg wie jakimi chorobami, byłam zmuszona opłacić kosztowny rezonans magnetyczny i wreszcie przypadkiem trafiłam do doktora Szulca, który po przeprowadzeniu bardzo długiego wywiadu był w stanie postawić - jak czas pokazał: słuszną - diagnozę i dopasować odpowiednie leki. Leczę się u niego od kilku lat, potrafi naprawdę uspokoić pacjenta, poświęca mu uwagę, pamięta poprzednie wizyty, w każdej chwili można się z nim skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Leszno"?

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Leszno

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
PRZYCHODNIA LEKARSKA "ALMED" ALEKSANDRA MAJEWICZ POZ