dr Leszek Komasara

Nefrolog dziecięcy

Od urodzenia prowadzi moją córkę. Na początku uratował jej życie i zrobił wszystko co mógł aby naprawić wady, z którymi się urodziła. Dzięki temu córka może normalnie funkcjonować. Dziękujemy za wszystko.

Bardzo dobry lekarz, wybitny chirurg, miły człowiek, same plusy.. tylko czasu na pogadanki nie ma, ale to chirurg a nie psycholog. Pozdrawiam i dziękuję za operację syna

bardzo dobry lekarz, pomaga mojemu synkowi 4-latkowi, który ma wrastający paznokieć. tylko ten lekarz podjął decyzję, że potrzebny jest zabieg operacyjny bo nic innego nie pomaga, inni lekarze podczas wizyty kłuli syna i czyścili stan zapalny co było przeżyciem zarówno dla synka jak i dla nas trumatycznym.jest to najlepszy chirurg na pomorzu jakiego znam i dobrze, że tu właśnie jest ktoś taki.

Bardzo dobry urolog dzieciecy bardzo pomogl mojemu synusiowi,polecam go.Panie doktorze dziekuje.

Bardzo dobry lekarz z podejściem do choroby dziecka .Dziekuję za wszystko !

Bardzo dobry lekarz z podejściem do choroby dziecka .Dziekuję za wszystko !

Wciąż poszukujesz "Nefrolog dziecięcy Gdańsk"?

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
Gdańsk