Nefrolog Dziecięcy

Centrum Medyczne "Zdrowie"
Kolejowa 5b
05-220 Zielonka

wizyta już od 150
Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :)
Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara
Łódź Nefrolog dziecięcy dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości
Opinia dodana przez: ANONIM
Ruda Śląska Nefrolog dziecięcy dr Janina Taraszkiewicz

dr Janina Taraszkiewicz

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

SZPAKMED Poradnie Specjalistyczne
ul Szpaków 33
Bykowina, Ruda Śląska

Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza
Wrocław Nefrolog dziecięcy dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
53-030 Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Piotr
Poznań Nefrolog dziecięcy prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Nefrolog, Hipertensjolog

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar

dr n. med. Aurelia Morawiec-Knysak

Katedra i Klinika Pediatrii
Zabrze,ul.3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

Jeśli ktoś kiedyś pokusiłby się o profil lekarza idealnego, dr Morawiec wpasowałaby się weń znakomicie. Trzeba mieć ogromne i ciepłe serce i jeszcze większe powołanie, żeby mieć takie podejście do każdego pacjenta, żeby tak fantastycznie podtrzymywać na duchu rodziców, żeby z takim zaangażowaniem leczyć i opiekować się małymi pacjentami, jak właśnie robi to dr Morawiec. Oddanie naszego dziecka pod jej opiekę to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Jest ...
Opinia dodana przez: aps

lekarz Grażyna Cebula-Kubat

Częstochowa

Mój syn urodził się w 2008 roku z wadą nerki i refluksem przewodu moczowego, trafiliśmy przypadkiem do Pani Dr Kubat do szpitala na Parkitce, dzięki tej Pani nasz Kubuś jest teraz radosnym dzieckiem,a my nie martwimy się o jego stan zdrowia, nie naciągała nas na wizyty prywatne, skierowanie do Warszawy do Centrum Zdrowia Dziecka dała bez problemu, wszystko powiedziała, skierowała gdzie trzeba, wytłumaczyła co i jak, nawet jak syn miał ...

dr n. med. Sławomir Olszewski

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

CM LIM

Pan Doktor z pewnością dysponuje ogromną wiedzą, ale na pewno brak mu podejścia do rodzica i do dziecka. Niedelikatny, cała wizytę krzyczał, chaotycznie tłumaczył sposób leczenia, zalecił stosowanie maści hormonalnej przez miesiąc u 3 msc dziecka (okazało się że maks. czas przyjmowania maści to 10 dni), nie słucha rodzica, a do dziecka nie ma absolutnie podejścia.
Zlecił komplet badań, nie wszystkie konieczne.

Anna Wachowiak

Nefrolog dziecięcy, Neurolog dziecięcy

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Odradzam tą lekarke uważa się za dobrego specjaliste a tak naprawde do niczego się nie nadaje!!!!
Leczyłam się u niej kilkanaście lat ponieważ choruje na padaczkie testowała na mnie leki jak chciała w sumie to też winna troche mojej mamy bo mogła się nie zgadzać na to ale ta Pani nie toleruje sprzeciwu co ona powie to tak ma być.
Jak skączyłam nauke w szkole wypisała mnie bo NFZ jak ...

dr Leszek Komasara

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Od urodzenia prowadzi moją córkę. Na początku uratował jej życie i zrobił wszystko co mógł aby naprawić wady, z którymi się urodziła. Dzięki temu córka może normalnie funkcjonować. Dziękujemy za wszystko.
Opinia dodana przez: Weronika