Nefrolog Dziecięcy

Kraków

Swietny lekarz,bardzo kompetentny,życzliwy
Sama jestem lekarzem ,a zarazem babcia pacjentki Pana Doktora- 5 letniej Karolinki która czuje sie dobrze.Oby takich lekarzy było wiecej. Dziekuje ,Janina Rehman

Swietny lekarz,bardzo kompetentny,życzliwy

Opinia dodana przez: nina

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

Białystok

Panią doktor znaleźliśmy w kryzysowym momencie życia naszej córki. Przejechaliśmy do niej 500km i nie żałujemy. Pani doktor fachowo i dokładnie wytłumaczyła nam co się dzieje z naszym dzieckiem. Zaszokowana dotychczasową pomocą nefrologa wzięła się za naszą córkę i zdiagnozowała do końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani. Wspaniala kobieta.

Opinia dodana przez: Kasia

Szczecin

Bardzo polecam Panią doktor poprosiłam o konsultacje dla mojego 4 letniego dziecka z poważną wadą układu moczowego i wodonerczem. Wytłumaczył wszystko w sposób fachowy rzetelny i co najważniejsze zrozumiały dla prostego człowieka, przy tym bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Gadomska

Pro vita
Konstytucji 3 maja
Międzyrzecz

Byłam u doktora ,pierwszy raz i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,żaden dotychczasowy lekarz nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu i badania jak doktor Jarmoliński ,nie zostawia pacjentów samych sobie ,polecam

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...

Opinia dodana przez: Wojciech

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Nefrolog dziecięcy Wrocław dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
53-030 Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !

Szczerze polecam !

Opinia dodana przez: Piotr

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

swietny lekarz. u pana doktora leczymy sie juz 5 lat.zawsze znajdzie dla nas czas,wytłumaczy i zawsze mozna do niego zadzwonic

Opinia dodana przez: ewa

lekarz Ewa Szafrańska

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.

Opinia dodana przez: Karolina