Ligia Suskiewicz-Świerc

Okulista

właściwa osoba na właściwym miejscu.Ma dobre podejście zarówno do starszych jak i dzieci.Stara się dla pecjenta zrobić wszystko co możliwe, nawet kosztem swego wolnego czasu, jest wrażliwa ,kompetentna, stanowcza , moja córka ją bardzo ,polubiła, choć nie znosi lekarzy,uważam, że dużo zrobiła dla moich dzieci.

Pani doktor jest bardzo miła, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentom , wykonuje wszystkie potrzebne badania. Polecam :)_

działania tego lekarza spowodowały złe kierunki ratowania mego wzroku. Byłem niedoinformowany o powadze sprawy. Kilkumiesięczna "diagnostyka" owinięta w uprzejmość i poświęcenie czasu dla pacjenta skutecznie zmyliły mnie. Od 9 lat ratują mnie różne Kliniki, serwując opinię o złym działaniu w pierwszym miesiącu choroby. A tą chorobę Pani Doktor bezbłędnie rozpoznała, zabrakło odpowiedniego przekierowania do lepszych specjalistów.

Pani doktor jest bardzo dociekliwa, szuka przyczyn choroby w wielu miejscach, a taki, wg mnie powinien być lekarz. Polecam!

Jak najbardziej polecam, poświęca dużo uwagi pacjentom i jest kompetentna, za wizyty kontrolne nie pobiera opłaty :))

Wciąż poszukujesz "Okulista Opole"?

Medicus
Opole