Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Okulista Opole

- 28 lekarzy

lekarz Marcin Tarnowski

Okulista, Okulista dziecięcy

liczba opinii: 29

wcm

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 1,7/5
Byłam u tego lekarza na NFZBardzo miły lekarz, który dobrze dobrał mi okulary (wcześniej źle dobrane). Jest konkretny i nie traci czasu na zbędne przedłużanie wizyty, ale zapytany o niepokojące kwestie, dokładnie wytłumaczył. Poza tym zleca dokładniejsze badania, aby poznać pełen obraz choroby.Polecam!
Opinia dodana przez: Lil

lekarz Teresa Lontkowska

Okulista

liczba opinii: 11

Gabinet
Reymonta 37 lok. 9
45-072 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,6/5
Własciwie to mogłbym powielic serię bardzo pozytywnych opinii o Pani Doktor Lontkowskiej .Bo i według mnie to jest lekarka z powołania ,a poza tym Ona ma prawidłowe podejście do pacjenta (a na to jestem bardzo czuły ).Jednoczesnie Chciałbym zadać pytanie Panu Anonimowi -wpis z dnia z dnia 27 03 2011,Czy to nie sa przez przypadek Pana wady?.Interesuję sie psychologia i wiem ze ludzie widza w innych te cechy lub wady ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Dorota Walas

Okulista

liczba opinii: 9

Medicus

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,1/5
Szczerze polecam. Zostałem przebadany 4 razy, lekarz wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiadał na pytania dotyczące leczenia, niczego nie wciskał (ostatni chciał mi sprzedać okulary u sąsiada optyka), przepisał lekarstwa. Moja ocena to 9/10.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Bogna Cierpicka

Okulista

liczba opinii: 9

Opieki Zdrowotnej "ADMET" CENTRUM UTRZYMANIA ZDROWIA
ulica Chabrów 58
45-221 Opole

Średnia ocen: 4,0/5
Mogłem poczuć, że jestem u fachowca. A teraz w okresie pandemii też bezpiecznie. Lampy filtracyjne w każdym pomieszczeniu i zabezpieczenie miejsca oczekiwania robią dodatkowe wrażenie.
Opinia dodana przez: Zbyszek

Ligia Suskiewicz-Świerc

Okulista

liczba opinii: 8

Gabinet
Ozimska 9/11
45-057 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,6/5
właściwa osoba na właściwym miejscu.Ma dobre podejście zarówno do starszych jak i dzieci.Stara się dla pecjenta zrobić wszystko co możliwe, nawet kosztem swego wolnego czasu, jest wrażliwa ,kompetentna, stanowcza , moja córka ją bardzo ,polubiła, choć nie znosi lekarzy,uważam, że dużo zrobiła dla moich dzieci.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Elżbieta Kostecka

Okulista

liczba opinii: 5

Gabinet
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Średnia ocen: 1,3/5
Byłam u tej pani prywatnie. Zmarnowane 80 zł. Mam problemy ze wzrokiem, nosze soczewki i wiem, ze z moim wzrokiem jest gorzej. W dodatku miewam częste bóle głowy i oczu. Poszłam z zamiarem zbadania wzroku, porady jak mam postępować - czy moze calkowicie odstawic soczewki i zaopatrzyc sie w okulary? czy przyczyną bólu glowy mogą byc za słabe soczewki? itp. W zeszłym roku miałam erozje rogówek, chciałam więc sie dowiedzieć ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Tadeusz Stępień

Okulista

liczba opinii: 4

Specjalistyczna Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ozimska 65/2
45-368 Opole

Średnia ocen: 2,1/5
Byłem kiedyś u tego lekarzyny,zakropił mi oczy,kazał wyjść na poczekalnię,wrócić,powiedział,że nie moze teraz nic zrobić,stwierdzić(?) bo mam zakropione oczy(?!),skasował 100 zł i kazał przyjść za dwa tyg(no jakżeby inaczej),to ma byc lekarz,to ma być leczenie czy kpina i robienie z kogoś debila? !
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Łucja Skowron

Okulista

liczba opinii: 3

Gabinet
ulica Krakowska 12
45-067 Opole

Średnia ocen: 4,8/5
Serdeczna Pani doktor z dużą wiedzą. Wizyta w przyjaznej atmosferze, wszystko wytlumaczy i poswięci odpowiednią ilosc czasu.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Małgorzata Suskiewicz-Wojtyłko

Okulista

liczba opinii: 2

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Wotyłko była bardzo miła, uprzejmna, pogodna, uśmiechnięta. Wszystko mi wytłumaczyła, tak jak tego oczekiwałam. I poleciłabym ją każdemu. Super ;)
Opinia dodana przez: Anonim

dr Lidia Sendal

Okulista

liczba opinii: 2

Gabinet
ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo serdecznie polecam świetny bardzo kompetentny specjalista wysokiej klasy.Kompleksowo podchodzi do leczenia.Pani Doktor jest przemiła,pogodna,uśmiechnięta i szczegółowo wyjaśnia na czym polega schorzenie.Rewelacja.Najlepszy okulista w okolicy.
Opinia dodana przez: Anonim

Okuliści w OpoluStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat