Filtruj terminy

lekarz Marcin Tarnowski

Okulista dziecięcy, Okulista

wcm

Chwałkowice, Opole

Byłam u tego lekarza na NFZBardzo miły lekarz, który dobrze dobrał mi okulary (wcześniej źle dobrane). Jest konkretny i nie traci czasu na zbędne przedłużanie wizyty, ale zapytany o niepokojące kwestie, dokładnie wytłumaczył. Poza tym zleca dokładniejsze badania, aby poznać pełen obraz choroby.Polecam!
Opinia dodana przez: Lil

lekarz Teresa Lontkowska

Reymonta 37 lok. 9
45-072 Chwałkowice, Opole

Własciwie to mogłbym powielic serię bardzo pozytywnych opinii o Pani Doktor Lontkowskiej .Bo i według mnie to jest lekarka z powołania ,a poza tym Ona ma prawidłowe podejście do pacjenta (a na to jestem bardzo czuły ).Jednoczesnie Chciałbym zadać pytanie Panu Anonimowi -wpis z dnia z dnia 27 03 2011,Czy to nie sa przez przypadek Pana wady?.Interesuję sie psychologia i wiem ze ludzie widza w innych te cechy lub wady ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Dorota Walas

Medicus

Chwałkowice, Opole

Szczerze polecam. Zostałem przebadany 4 razy, lekarz wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiadał na pytania dotyczące leczenia, niczego nie wciskał (ostatni chciał mi sprzedać okulary u sąsiada optyka), przepisał lekarstwa. Moja ocena to 9/10.
Opinia dodana przez: Sławomir

Ligia Suskiewicz-Świerc

Ozimska 9/11
45-057 Chwałkowice, Opole

właściwa osoba na właściwym miejscu.Ma dobre podejście zarówno do starszych jak i dzieci.Stara się dla pecjenta zrobić wszystko co możliwe, nawet kosztem swego wolnego czasu, jest wrażliwa ,kompetentna, stanowcza , moja córka ją bardzo ,polubiła, choć nie znosi lekarzy,uważam, że dużo zrobiła dla moich dzieci.

lekarz Bogna Cierpicka

Opieki Zdrowotnej "ADMET" CENTRUM UTRZYMANIA ZDROWIA
ulica Chabrów 58
45-221 Opole

Godna polecenia, bardzo dobry specjalista z dziedziny okulistyki. W moim przypadku rozpoznała schorzenie o którym inni okuliści nawet nie wspomnieli. Bardzo miła i kompetentna.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Elżbieta Kostecka

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Byłam u tej pani prywatnie. Zmarnowane 80 zł. Mam problemy ze wzrokiem, nosze soczewki i wiem, ze z moim wzrokiem jest gorzej. W dodatku miewam częste bóle głowy i oczu. Poszłam z zamiarem zbadania wzroku, porady jak mam postępować - czy moze calkowicie odstawic soczewki i zaopatrzyc sie w okulary? czy przyczyną bólu glowy mogą byc za słabe soczewki? itp. W zeszłym roku miałam erozje rogówek, chciałam więc sie dowiedzieć ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Tadeusz Stępień

Specjalistyczna Przychodnia Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ozimska 65/2
45-368 Opole

Byłem kiedyś u tego lekarzyny,zakropił mi oczy,kazał wyjść na poczekalnię,wrócić,powiedział,że nie moze teraz nic zrobić,stwierdzić(?) bo mam zakropione oczy(?!),skasował 100 zł i kazał przyjść za dwa tyg(no jakżeby inaczej),to ma byc lekarz,to ma być leczenie czy kpina i robienie z kogoś debila? !
Opinia dodana przez: Piotr

dr Lidia Sendal

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Bardzo serdecznie polecam świetny bardzo kompetentny specjalista wysokiej klasy.Kompleksowo podchodzi do leczenia.Pani Doktor jest przemiła,pogodna,uśmiechnięta i szczegółowo wyjaśnia na czym polega schorzenie.Rewelacja.Najlepszy okulista w okolicy.

lekarz Małgorzata Suskiewicz-Wojtyłko

Chwałkowice, Opole

Pani Wotyłko była bardzo miła, uprzejmna, pogodna, uśmiechnięta. Wszystko mi wytłumaczyła, tak jak tego oczekiwałam. I poleciłabym ją każdemu. Super ;)

dr Maria Iwońska

Okulista dziecięcy, Okulista

Chwałkowice, Opole

JA OSOBIŚCIE ZŁEGO SŁOWA NIE POWIEM NA DOKTOR IWOŃSKĄ!!!Trafiłam do niej z moją córeczką jak miała 4 latka i stwierdzono u niej potężna wadę wzroku(genetyczną).Przepisano i dobrano okularki i powiedziano mi że wada może dalej rosnąć co konsultowałam jeszcze z innym okulistą który też to samo potwierdził.Ileż ja nocy przepłakałam.Wiary i nadziei nie straciłam.Dzisiaj moja córeczka ma 12 lat a wada postępuje i myślę sobie że to właśnie dzięki dobrze ...

Okuliści w Opolu