lekarz Dorota Walas

Okulista

3,9
3,9

Szczerze polecam. Zostałem przebadany 4 razy, lekarz wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiadał na pytania dotyczące leczenia, niczego nie wciskał (ostatni chciał mi sprzedać okulary u sąsiada optyka), przepisał lekarstwa. Moja ocena to 9/10.

wspaniała Pani doktor, profesionalne podejście do pacjenta polecam !do tego Pani doktor ma ogromną wrażliwość , i jest przeuroczą osobą

Byłam u tej Pani lekarz z 6 letnim dzieckiem. Pani Lekarz nawet nie spojrzała na małą w czasie badania więc nie zauważyła, że dziecko aby lepiej widzieć wstało z fotela i podeszło do tablicy. Nie wyjaśniła też małej pacjentce jak zakryć jedno oko, aby nie zaburzyć wyniku badania. Wizyta skończyła się po wykonaniu badania na tablicy obrazkowej. W przychodni POZ takie badanie robi pielęgniarka... Wizyta nic nie wniosła do sprawy, ale oczywiście konieczna stała się kolejna (komputerowe badania wzroku) za kolejne 70 zł.

Bardzo sympatyczna , kompetentna.Gorąco polecam tego lekarza.

Bardzo sympatyczna , kompetentna.Gorąco polecam tego lekarza.

Wrazenie po wizycie tak jak w tej reklamie pewnej sieci komorkowej: Jesli cos sie konczy zbyt szybko... Mam dosc skomplikowana wade i badanie / dobieranie szkiel dobremu okluliscie zajmowalo zazwyczaj od 25 minut w gore. Ta pani przymierzyla po 2 szkla na oko i stwierdzila, ze lepiej nie bedzie. Wizyta trwala mniej niz 10 minut a ja czuje ze musze isc do okulisty, ktory bedzie chcial mi pomoc.

Dr Walas opiekuje się moimi oczami już od kilku lat, z racji stwierdzonej u mnie choroby oczu odwiedzam ją kilka razy w roku. W moim odczuciu jest to bardzo miła, cierpliwa i kompetentna osoba. Pod względem podejścia do pacjenta i kultury osobistej przewyższa niektórych znanych opolskich okulistów.

Bardzo dobry lekarz...;-))))))))))))))))

Bardzo dobry lekarz...;-))))))))))))))))

Bardzo sympatyczna,uprzejma,nie traktuje pacjenta jedynie jak obiekt badawczy,ale podmiotowo.Zrozumiale tłumaczy co pacjent powinien wiedzieć,ale także z wyrozumiałością odnosi się do jego pytań.

Wzór do naśladowania dla lekarzy. Świetna specjalistka w swojej dziedzinie. Godna polecenia.