lekarz Teresa Lontkowska

Własciwie to mogłbym powielic serię bardzo pozytywnych opinii o Pani Doktor Lontkowskiej .Bo i według mnie to jest lekarka z powołania ,a poza tym Ona ma prawidłowe podejście do pacjenta (a na to jestem bardzo czuły ).Jednoczesnie Chciałbym zadać pytanie Panu Anonimowi -wpis z dnia z dnia 27 03 2011,Czy to nie sa przez przypadek Pana wady?.Interesuję sie psychologia i wiem ze ludzie widza w innych te cechy lub wady które sami posiadaja .

Poszedłem do pani lekarz z problemem dwojenia, a wyszedłem z opinią ze prawdopodobnie mam źle dobrane cylindy. Miałem przyjć na następne badanie które kosztować będzie 50 zł. Zrezygnowałem... Poszedłem do innego lekarza, dowiedziałem sie że winą sa zbyt słabe mięsnie oka (jednego oka), dostałem ćwiczenie do wykonywania w domu. Koszt tej wizyty 40 zł. Obsługa nieporównywalnie lepsza. Nie poszedłbym do dr Lontkowsiej jeszcze raz

Nie poszedłbym do dr Lontkowsiej jeszcze raz

Absolutnie nie polecam !! dwa razy straciłam czas i pieniądze na wizyty z których nic nie wywnioskowałam. P.Lontkowska usiłowała mi wcisnąć soczewki roczne za 1000zł (na które de facto musiałabym czekać poł roku) twierdząc,że przy takiej wadzie wzroku soczewki dla astygmatyków poprostu NIE ISTNIEJĄ. Jakie było moje zdziwienie kiedy inna okulistka dobrała mi bez żadnego problemu soczewki z wysokimi wartościami, które są dostępne na rynku od kilku lat !! Wniosek : P.Lontkowska jest albo niedoinformowana albo ma jakieś profity ze sprzedaży i wciska kit innym. Im wiecej dyplomow w poczekalni tym gorszy stosunek do pacjentow.

Bardzo mądra lekarka.Jako jedyna trafnie zdiagnozowała mi wadę wzroku i dobrała właściwe okulary.POLECAM!

100 zł za wizyte prywatną? to chyba Pana wymysł!!!od dawna chodze do Pani doktor a jednak maksymalna cena wizyty to 70 zł i w porównaniu do innych okulistów poświęca pacjentowi dużo czasu i ma dużo cierpliwości.Często można się z p.dr umówić specjalnie w razie nagłej potrzeby a kontrole miałam nawet bezpłatną

drogo,jest opryskliwa i mało fachowa,nie polecam

drogo,jest opryskliwa i mało fachowa,nie polecam

gdzie przyjmuje bezplatnie dr lontkowska ?

gdzie przyjmuje bezplatnie dr lontkowska ?

nie przejmuje sie pacjentem. o moim problemie (zezowaniu) powiedziala ze jest szansa ze sie pogorszy. i dop wtdey bedziemy sie martwic i myslec co dalej. moim zdaniem powinno sie zapobiec chorobie a nie leczyc kiedy bedzie juz zaawansowana. niestety nie wszyscy maja takie zdanie

bardzo serdrcznie polecam wysokiej klasy specjalista,kompleksowo podchodzi do leczenia. Mimo wizyt u innch lekarzy jako pierwsza wykryła mi bardzo grożną jaskrę. Nie tylko fachowo zdjagnozowała , ale również poradziła jak leczyć, gdzue się udać na dodakowe badania specjalistyczne i to bezpłatnie. wdzięczna pacjentka

wdzięczna pacjentka

Najlepszy okulista w okolicy. Profesjonalnie i serdecznie.

Najlepszy okulista w okolicy. Profesjonalnie i serdecznie.