lek. dent. Lucyna Spiecha-Borek

Wyjątkowo solidna i uprzejma osoba. Polecam ją wszystkim. Nie warto tracić czasu na innych stomatologów!

Witam zapoznałam sie z wpisami na tym rankingu i musze przyznac ze jestem niezmiernie zaskoczona tymi negatywnymi opiniami. Znam Panią Doktor od kilku lat, zawsze stara się wszystko kompetętnie wykonać i wtłumaczyć owszem czasem można nie wszysto odrazu zrozumiec, bo używa bardzo fachowego jezyka, ale tłumaczy do skutku. Widze że ktoś nie umie dojść do porozumienia z Panią Doktor i woli za plecami błotem obrzucać a nie ma odwagi tego prosto w oczy powiedzieć. To poprostu nie fer. Naprawdę polecam fachowe podejście.

Niezwykle skrupulatna diagnostyka i profesjonalne leczenie kanałowe wykonane przy dużym nakładzie czasu pracy i umiarkowanej cenie. Zdecydowanie polecam jako pacjent i naukowiec.

Z całego serca polecam Panią doktor Lucynę, najpierw przeprowadzała kompleksowe leczenie u mnie, trochę to trwało czasowo-nie dało sie szybciej, potem leczyła moją Mamę, poleciłam koleżance z pracy. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone, usługa była wykonana SUPER PROFESJONALNIE w każdym calu!!!

jest Bardzo dobrym lekarzem !bałem sie isc myslalem ze ząb jest do usuniecia ale jak to Pani doktor mowi lepiej włąsnego zeba naprawic niz miec sztucznego>

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024