dr n. med. Łukasz Paczesny

Ortopeda

Lekarz z powołania! Nigdy nie spotkałem tak kompetentnego i miłego lekarza. Jak najbardziej polecam tego lekarza oraz klinikę Orvit :)

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Działa kompleksowo i jest bardzo skuteczny. Byłam u kilku ortopedów i dopiero doktor Paczesny właściwie rozpoznał schorzenie i teraz mogę normalnie żyć. Polecam doktora wszystkim pacjentom z trudnymi przypadkami. Rewelacja!

Wspaniały lekarz, miły, tłumaczy wszystko od a do z, kompetentny, nie traktuje z góry. Każdy lekarz powinien taki być! Oby leczenie okazało się skuteczne, bo wykrył mi coś czego inni ortopedzi nie wykryli. Bardzo polecam. Szkoda tylko, że nawet prywatnie takie są kolejki do Pana doktora.. ale w sumie po wizycie już mnie to nie dziwi. Polecam!

Doktor sprawia miłe wrażenie i tłumaczy. ogólnie podsumowując prywatna wizyta u doktora ok (niestety drogo). oferowane metody leczenia za zabiegi bardzo wysokie, terminy na zabiegi na nfz nieosiągalne (ale podobno robią), więc nie polecam.

Fantastyczny lekarz! Godny polecenia. Nie tylko jest uprzejmy ale co najważniejsze przeprowadził bardzo dokładne badanie kręgosłupa córki. Wytłumaczył bardzo dokładnie. W końcu ktoś potraktował nas jak osoby, które nie znają problemu a nie ja specjalistów. Ja nie jestem lekarzem i nie musze się na tym znać więc potrzebuję dokładnego wytłumaczenie co się dzieje i takie otrzymałam od dr Paczesnego. Pani wyżej pisze obrażona, że dostała skierowanie na rezonans prywatnie najwidoczniej nie wie, że taki mamy kretyński system. Jeśli idziesz prywatnie lekarz nie może dać skierowania na NFZ - powszechnie wiadomo. Też mamy takie skierowanie w razie gdyby nie udało mi się zdobyć skierowania na NFZ. Po rezonansie i tak wrócę do dr Paczesnego bo jest niezwykle kompetentny i widać że lubi swoją pracę. Również w obronie powiem, że Pani oburzona, że gdzie indziej dostała zastrzyk i przestało boleć - to najprawdopodobniej stare metody podawania sterydu - przestaje boleć ale nie leczy. Myślę, że dr Paczesny chce wyleczyć a do tego jest potrzebna dobra diagnoza na podstawie badań od których nie uciekniemy. Plus nienalezy się obrażać, że lekarz zaleca schudnąć bo od dawna wiadomo, że to źle działa na serce i stawy. Dlatego myślę, że dr Paczesny dokładnie wie co robi. Polecam pana doktora. Rewelacja!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Toruń"?

Długa 5
87-134 Górsk