dr n. med. Łukasz Sikora

Laryngolog

Wspaniały lekarz. Szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem. Ma podejście lepsze niż nie jeden pediatra. Wszystko wytłumaczy, opisze, odpowie na każdą wątpliwość i poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Dziękujemy!

Lekarz godny polecenia .100 procent polecam. Profesjonalizm podejście do człowieka ,pełna kultura osobista ,Diagnoza .

Doktor Łukasz Sikora jest specjalistą najwyższej klasy! Dokładny, miły, posiada ogromną wiedzę, każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu. Będąc już po zabiegu, w dalszym ciągu interesował się moim zdrowiem. Polecam bardzo wszystkim pana doktora, jest naprawdę godny zaufania!

Lekarz godny polecenia. Spokojny. Sumiennie podchodzi do swojej pracy. Trafnie stawia diagnozy. Cierpliwie tlumaczy obraz choroby.

Wspaniały lekarz. Mądry,opanowany, ludzki. Wspaniałe podejście do wymagającego pacjenta - z jego porady korzystał zarówno mój syn, jak i unikający lekarzy mąż. Za każdym razem bardzo skuteczne leczenie.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gliwice"?

Daszyńskiego 56 lok. 3
44-100 Gliwice
Przychodnia Rehabilitacyjna przy Spółdzielni Twórczość Zakład Pracy Chronionej
Daszyńskiego 154
44-100 Gliwice
Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice
Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice