Maciej Caban

Najlepszy lekarz na świecie!!! Gorąco polecam!!! Po wielu latach bez wizyty u stomatologa z ruina w buzi,dokonał cudu. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza.

SZCZERZE POLECAM!!! Profesjonalizm pod każdym względem!!! Dawno nie spotkałam się z tak uprzejmym Lekarzem! :)

Bardzo kompetentny lekarz. Posiada bardzo dużą wiedzę, zabiegi wykonuje sprawnie i profesjonalnie w moim przekonaniu jest najlepszym stomatologiem w Polsce , klasa światowa . Polecam go wszystkim internautom .

Pan Doktor spośród wszystkich lekarzy zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę!!! Jest istną kopalnią wiedzy w tematach zdrowia, zabiegów stomatologicznych i.... estetyki ;)Fantastyczny specjalista z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie zarówno w analizę, rozwiązywanie problemów, jak i w przeprowadzane zabiegi. A ciepły i otwarty sposób bycia powoduje, że wizyta u stomatologa potrafi być relaksem, a nie męczarnią, czy przykrym obowiązkiem. Wszystkim, którym zależy na pięknym i zdrowym uśmiechu zdecydowanie POLECAM!! najlepsze ręce, przetestowane na mnie i wielu moich znajomych ;) P.S. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze ;)

P.S. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze ;)

Jakiś czas temu odwiedziłam gabinet dr Cabana, za każdym razem po wizycie wychodziłam mega zadowolona- dbam o uzębienie:)ale P. Maciej sprawił, że uśmiecham się pełną gębą:) Szczerze polecam gabinet! W szczególności pacjentom, którzy mają uprzedzenia do stomatologów. Pozdrowienia dla całego zespołu!!!

Pozdrowienia dla całego zespołu!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024