lekarz Maciej Król

Okulista

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Przepisał mi odpowiednie krople, które pomogły w dolegliwościach. Wizyta umówiona przez maila, brawo.

Bardzo fachowe podejście do pacjenta.
Przepisał mi odpowiednie krople, które pomogły w dolegliwościach.
Wizyta umówiona przez maila, brawo.

Lekarz bardzo miły i to nie wazne czy prywatnie czy na kase chorych. Byłam u niego i na jedno i na drugie. Chodze do niego juz bardzo dluzo (ponad 10 lat) teraz juz na badania kontrolne od 7 lat chodzi tez moj syn (tez juz badanai kontrolne), ktoremu zdiagnozowal szybko chorobe i ja wyleczyl - gdyby nie to dzisiaj nie wiadomo co by bylo z 1 okiem. Bardzo dobre podejscie do dzieci - wszystko im dostepnie tlumaczy co robi i po co. Goraco i z czystem sumieniem polecam tego lekarza

Goraco i z czystem sumieniem polecam tego lekarza

Jedyny, który przyjął prywatnie z zapaleniem oka- inni (też prywatnie)nie mieli czasu, a on przyjął poza godzinami.Wszystko wyjaśnił szybko i sprawnie. Polecam.

POLECAM !!!! Lekarz z powołania zna się na tym co robi:) miły uprzejmy optymistyczny czlowiek!-az zaraza swą pozytywnoscią.(*.*)

co tu dużo pisać. Lekarz miły, kompetentny, do problemów podchodzi szczegółowo, dokładnie. Polecam

Polecam

Wciąż poszukujesz "Okulista Ostrów Wielkopolski"?

ARTDENT Marczewska
Kolejowa 35/2
63-400 Ostrów Wielkopolski

Marcińca 21
63-720 Koźmin Wielkopolski
Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Calisia" s.c.
ulica Kwiatowa 1
NSZOZ "Art&Med"
ulica Winiarska 12
62-800 Kalisz
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim - Lecznictwo Ambulatoryjne
Limanowskiego 20/22
63-400 Ostrów Wielkopolski