Filtruj terminy

lekarz Maciej Król

OLK Sp. z o.o.
Ostrów Wlkp
63-400 Ostrów Wielkopolski

Lekarz bardzo miły i to nie wazne czy prywatnie czy na kase chorych. Byłam u niego i na jedno i na drugie. Chodze do niego juz bardzo dluzo (ponad 10 lat) teraz juz na badania kontrolne od 7 lat chodzi tez moj syn (tez juz badanai kontrolne), ktoremu zdiagnozowal szybko chorobe i ja wyleczyl - gdyby nie to dzisiaj nie wiadomo co by bylo z 1 okiem. Bardzo dobre podejscie ...

lekarz Alina Wcisłek

ARTDENT Marczewska
Kolejowa 35/2
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jako lekarz może być ale fatalnie dobiera szkła korekcyjne. Przez to musiałem wyrobić je sobie jeszcze raz. Napewno już więcej do niej nie pójdę.

lekarz Maria Cichowska

Ostrów Wielkopolski

Polecam tę panią doktor.Uważam ją za swietną lekarkę. Trafnie rozpoznaje chorobę i dokładnie dobiera okulary. Leczy mnie i wielu moich znajomych, wszyscy są bardzo zadowoleni. Byłam u innych lekarzy, ale p. Cichowska jest najlepsza!!!
Opinia dodana przez: Maria

Iwona Wodniczak

Ostrów Wielkopolski

Pani doktor Wodniczak to super lekarz z powołania, kompetentna uczynna nie pozostawiajaca pacjeta bez dalszej diagnostyki, wytlumaczy, doradzi. Za to co bezinteresownie zrobiła dla mojej córki jestem jej niezmiernie wdzięczna bo inni lekarze odmowili nam a ona bez problemu zajęła sie nami i to na NFZ. Dziękujemy serdecznie takich lekarzy to ze świeczką szukać 👌
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Witold Gubański

Ostrów Wielkopolski

Ten lekarz to jakaś porażka. Dobrał mi tak okulary, że z gabinetu nie mogłam wyjść, gdyż były tak ostre, że nic nie widziałam!! W ogóle nie tłumaczy tego, co robi, tylko 5 min i adie- nastepny pacjent. Zdarzyło się nawet, że nie odpowiedział na zadawane pytania !
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maciej Król