lekarz Maria Cichowska

Polecam tę panią doktor.Uważam ją za swietną lekarkę. Trafnie rozpoznaje chorobę i dokładnie dobiera okulary. Leczy mnie i wielu moich znajomych, wszyscy są bardzo zadowoleni. Byłam u innych lekarzy, ale p. Cichowska jest najlepsza!!!

Wspaniały, kompetentny lekarz, zainteresowany problemem pacjenta. Wysoka kultura osobista oraz szacunek. Szczerze polecam.

Nie polecam, krótko mówiąc wredne babsko. Nic konkretnego nie umie powiedzieć a dodatkowo, jak się jest z dzieckiem, można usłyszeć że jest się beznadziejnym rodzicem. Odradzam zdecydowanie!!!

raczej osoba niesostępna nie ma podejscia do dzieci zero usmiechu może i kompetentna ale pacjęci zwłaszcza ci mali potrzebują troszkę ciepła i zainteresowania