Maciej Kulesza

Chirurg stomatolog

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś co mnie dosłownie powaliło: mocno przytrzymuje pacjenta łokciem, gdy ten już się nasłuchał i chce zejść mu z fotela a on dalej mu tłumaczy...Cóż za niebywała troska o pacjenta. Czy ktoś jeszcze tego doświadczył? 4. Ceny z KOSMOSU, jak mu się podoba.
Na miejscu sanepidu zrobiłbym od czasu do czasu wizytę, choćby incognito, przyjrzał się również kwalifikacjom jego pomocnicy.. W większym mieście albo by się gość dostosował do jakiś standardów, albo dawno byłoby już po nim. W Pleszewie jednak ma swoje eldorado. Żyć nie umierać.

Nie zgadzam się z w/w negatywnymi opiniami! Leczę się u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona.Odbudowana górna trójka (efekt "wow")robota artysty i dwie usunięte ósemki -bezboleśnie. Polecam gorąco Pana doktora bo jest to lekarz,który kocha swoją pracę,a nie odwala fuszerę! Cała moja rodzina i znajomi leczą się od 20 lat plomby siedzą do dzisiaj i nie ma co poprawiać.

Brudas, syfiarz,brak słów! Takich warunków jeszcze w życiu nie widziałam!Pali fajki podczas borowania,za pierwszym razem wyrywa zęby.... To nie tylko moja opinia.Warunki jak za komuny a kasuje jak w Stanach! Mam nadzieję,że Sanepid się w końcu zainteresuje,chyba,że jeszcze nie wie???

zdecydowanie polecam. Pan doktor jest bardzo miły i fachowo podchodzi do swojej pracy.

Zdecydowanie polecam. Pan doktor przyjmuje bez problemu po umówieniu telefonicznym - miałem opuchliznę i niesamowity ból zęba. Jestem trudnym pacjentem - boję się. Pan doktor zawsze podchodzi fachowo do sprawy, dwa razy usuwał mi zęby: pierwszy wykruszona ósemka z zawiniętymi korzeniami - 2 godziny w fotelu - zero bólu i na drugi dzień bez problemu jechałem na wycieczkę z wychowankami ze szkoły. Drugi przypadek - po usunięciu zęba z ropą na drugi dzień prowadziłem całą noc oprawę muzyczną wesela. Moim zdaniem to super chirurg! A że nie jest tani, ale też nie przesadnie drogi, - wolę zapłacić i wiem że wszystko będzie ok. Co do zachowania, nie spotkało mnie nic niemiłego. P.S. Poza tym Pani Sylwia - żona doktora, zawsze super podtrzymuje na duchu. Jeszcze raz polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Kalisz"?

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4