Lekarze Chirurg stomatolog Kalisz

lek. dent. Andrzej Brodnicki

Przychodnia EURODENT - Kalisz
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Miałam kryzysowa sytuacje. Przesunela mi się dziurawa ósemka i nie mogłam wytrzymać z bólu. Pan doktor przyjął mnie w trybie pilnym i od ręki wykonał zabieg na który przeważnie długo się czeka. Profesjonalnie usunął mi osemke. Miałam wykonane zdjęcie przed zabiegiem jak również po żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze. Do tego potrafił naciąć dziaslo i potem założyć szwy ponieważ miałam bardzo skomplikowane położenie zęba pod zebem sasiadujacym. Podejście profesjonalne. ...

lek. dent. Jakub Kucharczyk

Śródmiejska 32 lok. 3
62-800 Kalisz

Pan doktor bardzo uprzejmy ,uspokoił mnie przed wizytą bo okropnie się boje dentystów . Wszystko wytłumaczył i powiedział na czym będzie polegać zabieg . Ząb wyrwany bez bólu ,jestem bardzo zadowolony z wizyty z czystym sumieniem polecam .
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Jacek Biernacki

Szpital Zespolony Perzyny
62-800 Kalisz

Lekarz rewelacja. Bez zbędnych formalności, rzeczowo, profesjonalnie, z empatią i dokładnym wyjaśnieniem problemu oraz decyzją jak ten problem rozwiązać w możliwie najkrótszym czasie. Byłem na wizycie i zabiegu w Poliklinice na Kwiatowej. Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Adam Barankiewicz

Górna / staszica
62-800 Kalisz

Profesjonalne podejście, wspaniały człowiek! Najlepszy stomatolog w mieście Kalisz. Serdecznie polecam ;)
Opinia dodana przez: Katarzyna D

lek. dent. Danuta Świec

Protetyk, Stomatolog

ul.Lipowa
Kalisz

U Pani doktor leczę się już 12 lat, odkąd pamiętam jest zawsze miła, uśmiechnięta, cierpliwa i życzliwa. Ona się nie zmienia, taki lekarz to Skarb dla Pacjenta. Dodatkowo leczy się u niej cała moja rodzina i polecam ją wszystkim znajomym, którzy szukają "dentysty bez bólu" - są zachwyceni!

lek. dent. Dominik Ptak

ul.Lipowa
Kalisz

bardzo dobry fachowiec, mily czlowiek, mialem robionych kilka zebow,bez bolu, wszystko jest ok,zonie pan doktor wstawil zeba implantem i tez jest zadowolona,polecam.

lek. dent. Mieczysław Pietrzyk

ul. ks. Stanisława Piotrowskiego 2/2
62-800 Kalisz

Korzystam wraz z rodziną z usług doktora Pietrzyka od ponad 5 lat. Ma profesjonalne, indywidualne podejście do każdego pacjenta i jest kompetentnym, rzeczowym stomatologiem. Półtora roku temu pan doktor zakończył u mnie skomplikowane, długotrwałe leczenie połączone z korektę estetyczną uzębienia. Efekt zachwyca nie tylko mojego męża :) Czuję się komfortowo, i co najważniejsze, nic mi nie dolega, nie uwiera, nie przeszkadza. Po prostu super! Każdemu serdecznie polecam gabinet pana doktora ...
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Luiza Biernacka

ul. Legionów 19 A/C
62-800 Kalisz

Pani Luiza jest przemiła osoba a jako specjalista posiada ogromną wiedzę i praktykę Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Ireneusz

lek. dent. Urszula Miling

Korczak 35
Kalisz

dzięki pani dr pozbyłem się strachu przed dentystą i wreszcie wyleczyłem wszystkie zęby,szczerze polecam

lek. dent. Maria Szymańska

Spółdzielcza 14 (wejście od Głogowskiej)
62-800 Kalisz

Brak w RP tak doskonałych specjalistów,którzy z swoją fachowością pomagają pacjentom.Uważam,że u Pani Szymańskiej z pełną świadomością warto się leczyć.Ryszard z małopolski
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Jacek Zabielski

Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny
ul. Polna
62-800 Kalisz

Polecam Pana doktora w 100%. Bałam się wyrwania zęba,a poszło bezboleśnie,szybko i profesjonalnie. Juz na drugi dzień super się goi bez antybiotyku.

lek. dent. Marta Filipowicz

rondo Wojska Polskiego 48
62-800 Kalisz

Bardzo dobry stomatolog! Pani Marta poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi. Jest dokładna, zaangażowana i profesjonalna. To prawdziwy fachowiec!

lekarz Andrzej Hajdukiewicz

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

lek. dent. Mirosława Popławska-Grabijas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Carident"
plac Wolności 8.
62-800 Kalisz

Zakładałam u Pani doktor most 11 lat temu. Nadal wygląda dobrze i nic się pod spodem nie dzieje. Poza tym leczyłam obie siodemki kanałowo i również jestem zadowolona. A takie lczenie nieczęsto jest zakonczone sukcesem i bardzo czesto ciagnie sie to przez wiele wizyt
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Tomasz Walczak

Przychodnia "Eskulap"
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Chyba jeden z nielicznych lekarzy z polecenia!!!!!!!!! Nic dodać nic ująć. Przede wszystkim jest przejęty losem pacjenta i jego wyleczeniem a nie kasą!!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Katarzyna Krokos

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Młynarska 121
62-800 Kalisz

Mam pytanie czy orientuje sie ktos ile bierze pani doktor za wizyte, za pierwsza a poziej za leczenie
Opinia dodana przez: kaliszanka

lek. dent. Małgorzata Trawkowska

Top Dent Gabinet Stomatologiczny
Braci Niemojowskich 4a
62-800 Kalisz

super atmosfera w gabinecie, na luzie... bardzo dobra dentystka, świetne podejście, polecam........ dawniej bardzo bała się wizyt u stomatologa... teraz nie znam tego uczucia:)
Opinia dodana przez: bożena

lek. med. Marcin Lisiecki

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Bardzo uprzejmy i pomocny lekarz. Jako pacjentka, która kilka razy była operowana na oddziale, na którym pracuje pan chirurg, miałam z nim styczność bardzo często. Także na wizytach w poradni szpitalnej. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy. Bardzo dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Anna M.

lekarz Stefan Pielok

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wał Staromiejski 5
62-800 Kalisz

Dziękuję Panie Doktorze. Tak jak wcześniej ktoś napisał " lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem" Leokadia z Poznania
Opinia dodana przez: Leokadia

lek. dent. Maciej Seidel

Żelazków
62-817 Kalisz

polecam ,polecam i jeszcze raz polecam,miły młody lekarz. Zrobil dwa zeby . Jeden usunął,drugi wyleczyl i co wazne...Bezbolesnie DZIEKUJE
Opinia dodana przez: Łukasz