Chirurg Stomatolog Kalisz

Barbara Drobniewska nowicka

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

62-800 Kalisz

Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś p. Drobniewska była ordynatorem chirurgii szczękowo-twarzowej w Kaliszu. Wtedy właśnie pod jej okiem przechodziłem dość poważny zabieg. Zawsze była bardzo uprzejma, a przy tym rzeczowa, dokładna. Ma opinię świetnego fachowca.

kalisz nieaktualny,błędny nr tel.
Pleszew
63-300 Kalisz

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś co mnie dosłownie powaliło: mocno przytrzymuje pacjenta łokciem, gdy ten już się nasłuchał i chce zejść mu z fotela a on dalej mu tłumaczy...Cóż za niebywała troska o pacjenta. Czy ktoś jeszcze tego doświadczył? 4. Ceny z KOSMOSU, jak mu się podoba.
Na miejscu sanepidu zrobiłbym od czasu do czasu wizytę, choćby incognito, przyjrzał się również kwalifikacjom jego pomocnicy.. W większym mieście albo by się gość dostosował do jakiś standardów, albo dawno byłoby już po nim. W Pleszewie jednak ma swoje eldorado. Żyć nie umierać.

Opinia dodana przez: Bart

Barbara Drobniewska-Nowicka

Stomatolog, Chirurg stomatolog

62-800 Kalisz

Polecam, bardzo sympatyczna, kompetentna. Wszystko higienicznie i bezboleśnie.

Polecam, bardzo sympatyczna, kompetentna. Wszystko higienicznie i bezboleśnie.

Antoni Jusyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog